Villa Reden z Chorzowa trafiła na aukcję WOŚP. Można ją zwiedzić w towarzystwie jej projektanta, Macieja Franty

Najlepszy budynek mieszkalny Europy i Azji 2021 roku otwarty dla każdego. Wystarczy wziąć udział w aukcji WOŚP i zaoferować najwyższą cenę. Na licytację trafiło zwiedzanie chorzowskiej Villi Reden.

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 30 stycznia 2022 r. W tym roku orkiestra gra pod hasłem „Przejrzyj na oczy!”, a zebrane pieniądze będą przeznaczone na szeroko pojętą okulistykę dziecięcą. Koncerty, wydarzenia i zbiórka odbędą się w najbliższą niedzielę, ale internetowe aukcje na rzecz WOŚP już trwają.

Czytaj także:

Zwiedzanie Villi Reden w towarzystwie jej projektanta – Macieja Franty

Chorzowski sztab WOŚP wystawił na licytację m.in. zwiedzanie Villi Reden, czyli najbardziej utytułowanego budynku mieszkalnego w Polsce w 2021 r. Czarny apartamentowiec z Chorzowa wygrał m.in. konkursy Eurasian Prize 2021, Paris Design Awards 2021 czy Iconic Awards 2021. Zwycięzca aukcji będzie mógł zwiedzić Villę Reden z zewnątrz oraz w środku wraz z osobą towarzyszącą i w towarzystwie jej projektanta – Macieja Franty z pracowni Franta Group. Dodatkowo dostanie na pamiątkę plakat z sesji zdjęciowe w oprawie z autografem architekta.

Czytaj także:

Villa Reden, zaprojektowana przez Macieja Frantę z Franta Group, stoi przy ul. Lwowskiej na Górze Wyzwolenia (Redena) w Chorzowie. Mieści osiem mieszkań o powierzchni od 54 do 72 m kw i sąsiaduje m.in. z zabytkowym drewnianym kościołem św. Wawrzyńca, do którego nawiązuje swoją czarną fasadą.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon