Musical „School of Rock” trafi na deski Teatru Rozrywki

Zaledwie dwa tygodnie po polskiej prapremierze musicalu „Tootsie” w Teatrze Rozrywki ruszyły przygotowania do kolejnej premiery. Na chorzowskiej scenie wystawiony zostanie musical „School of Rock”. Po raz pierwszy w Polsce!

fot. schoolofrockthemusical.com
Musical School of Rock trafi na deski Teatru Rozrywki

Złapaliśmy oddech i ruszamy z przygotowaniami do kolejnej premiery - informują w chorzowskim Teatrze Rozrywki. Oddech trzeba było złapać po premierze musicalu „Tootsie”, która odbyła się 19 maja 2023 r. Spektakl został owacyjnie przyjęty przez publiczność i doceniony przez krytyków. W tym sezonie można go jeszcze obejrzeć 15, 16, 17 i 18 czerwca, ale pozostało niewiele biletów.

Polska prapremiera „School of Rock” w czerwcu 2024 r.

Kolejna polska prapremiera, którą przygotowują w Chorzowie, to musical „School of Rock”. Powstał na podstawie filmu o tym samym tytule z 2003 r., gdzie w roli głównej wystąpił Jack Black. Na scenie Teatru Rozrywki od czerwca 2024 r.

- Musical „School of Rock” w reżyserii Jacka Mikołajczyka, z energetyczną, rockową muzyką Andrew Lloyda Webbera, tekstami Glenna Slatera, z zabawnym librettem Juliana Fellowesa. Na scenie utalentowane dzieci, które pokażą czym jest eksplozja młodego rocka. To prawdziwe show, wielokrotnie nagradzane i doceniane przez publiczność na całym świecie! - podkreślają w chorzowski teatrze.

Musical swoją światową premierę miał w grudniu 2015 r. na Broadwayu. Niecały rok później trafił na West End. W Teatrze Rozrywki zapowiadają, że w najbliższym czasie zostanie ogłoszony casting do obsady dziecięcej chorzowskiej inscenizacji.

Teatr Rozrywki Tootsie

Może Cię zainteresować:

Z Broadwayu do Chorzowa. Polska prapremiera musicalu „Tootsie” w Teatrze Rozrywki

Autor: Maciej Poloczek

16/05/2023

Świat Młodego Frankensteina na sprzedaż

Może Cię zainteresować:

Świat „Młodego Frankensteina” na sprzedaż. Teatr Rozrywki oferuje elementy scenografii spektaklu

Autor: Maciej Poloczek

28/04/2023

Spektakl Teatru Rozrywki z nominacją do Złotych Masek

Może Cię zainteresować:

Spektakl Teatru Rozrywki z nominacjami do Złotych Masek

Autor: Maciej Poloczek

26/04/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon