Świat „Młodego Frankensteina” na sprzedaż. Teatr Rozrywki oferuje elementy scenografii spektaklu

Po 7 latach i 87 spektaklach w chorzowskim Teatrze Rozrywki pożegnano „Młodego Frankensteina”. Ten straszno-śmieszny spektakl muzyczny obejrzało blisko 30 tys. widzów. Jeżeli ktoś nie potrafi się z nim rozstać, to może zostać właścicielem części transylwańskiego świata. Teatr wystawił na aukcje elementy scenografii ze spektaklu.

fot. Teatr Rozrywki
Świat Młodego Frankensteina na sprzedaż

„Młody Frankenstein” to musical Mela Brooksa i Thomasa Meehana, oparty na filmie o tym samym tytule, który w roku 1974 wyreżyserował Mel Brooks. W 2007 roku musical trafił na Broadway, a na scenie chorzowskiego Teatru Rozrywki swoją premierą miał 26 kwietnia 2016 r.

Po 7 latach i 87 spektaklach chorzowska scena pożegnała się z tym tytułem. Spektakl po raz ostatni wystawiono 23 kwietnia 2023 r. Teraz część elementów jego scenografii wystawiono na sprzedaż.

- Chcemy, aby cząstka transylwańskiego świata zagościła w państwa biurach, salonach, przestrzeniach wystawienniczych lub prywatnych kolekcjach. Dzięki państwa wpłatom będziemy mogli tworzyć kolejne spektakle pełne humoru, zabawy i refleksji – informują w Teatrze Rozrywki.

Można zostać Mecenasem Teatru Rozrywki

Można zostać właścicielem m.in.: ściany z auli wykładowej, biblioteki, zamku czy laboratorium. Na sprzedaż są także: chata pustelnika, atrapa statku z pomostem czy stół do zamiany ciał. Licytacje trwają do 4 maja 2023 r.

Osoba lub firma, która kupi jeden z pakietów otrzyma tytuł Mecenasa Teatru Rozrywki. Nazwa firmy lub nazwisko osoby fizycznej pojawi się w materiałach teatru drukowanych na kolejny sezon, w foyer teatru na ścianie mecenasów oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Tootsie w Teatrze Rozrywki Polska prapremiera musicalu

Może Cię zainteresować:

„Tootsie” w Teatrze Rozrywki. Wkrótce polska prapremiera musicalu

Autor: Maciej Poloczek

03/04/2023

Spektakl Teatru Rozrywki z nominacją do Złotych Masek

Może Cię zainteresować:

Spektakl Teatru Rozrywki z nominacjami do Złotych Masek

Autor: Maciej Poloczek

26/04/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon