Zamknięto ulicę w centrum Chorzowa. Awaria kanalizacji

W związku z awarią sieci kanalizacyjnej zamknięty dla ruchu pojazdów został fragment ul. Mościckiego w Chorzowie – informują w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów.

Do awarii kanalizacji doszło w rejonie ul. Mościckiego 8. Na czas prowadzonych robót naprawczych wprowadzone zostały następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • w ciągu ul. Mościckiego – na odcinku od skrzyżowania z ul. Lwowską do miejsca prowadzonych prac oraz od skrzyżowania z ul. Wybickiego do miejsca prowadzonych prac –wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów
  • celem zapewnienia dojazdu do pl. AKS i ul. Mościckiego z kierunku ul. Lwowskiej, w ciągu ul. Paderewskiego – na odcinku między ulicami Lwowską i Wysockiego – wprowadzony został dwukierunkowy ruch pojazdów
- Kierujących pojazdami prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania zabezpieczającego miejsce prowadzonych prac – apelują w MZUiM Chorzów.

Zakończenie robót i przywrócenie stałej organizacji ruchu na ul. Mościckiego planowane jest do najbliższego piątku, 19 stycznia 2024 r.

Akcja Bezpieczne ferie na chorzowskich drogach

Może Cię zainteresować:

Akcja „Bezpieczne ferie” na chorzowskich drogach. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy

Autor: Redakcja

15/01/2024

Chorzów. Przebudowa ul. Katowickiej

Może Cię zainteresować:

Kolejny etap prac na ul. Katowickiej w Chorzowie. Będą zmiany w organizacji ruchu

Autor: Maciej Poloczek

02/01/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon