Zaginęła mieszkanka Chorzowa. To Liudmyla Rudnytska

Wyszła z domu 1 sierpnia 2023 r. i słuch po niej zaginął. Chorzowska policja poszukuje zaginionej kobiety. To Liudmyla Rudnytska.

Zaginiona to obywatelka Ukrainy Liudmyla Rudnytska. Czterdziestotrzyletnia kobieta mieszkała w Chorzowie przy ul. Gawliny i wyszła z domu we wtorek, 1 sierpnia 2023 r.,około godziny 18:00. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Poszukiwana Liudmyla Rudnytska z Chorzowa. Rysopis zaginionej

Zaginiona Liudmyla Rudnytska wygląda na około 45 lat. Ma szczupłą sylwetkę ciała i 165 cm wzrostu, ciemne włosy, prosty nos i normalne uszy. Znaki szczególne to zielony skorpion wytatuowany na lewym ramieniu i widoczne zaniedbania w uzębieniu. W momencie zaginięcia była ubrana w niebieskie jeansowe spodnie, czarny sweter i biało-niebieskie sandały. Miała także ze sobą czarną torebkę z białym napisem.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 66 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

Pyton w chorzowskiej toalecie Miał 25 m długości

Może Cię zainteresować:

Pyton w chorzowskiej toalecie. Miał 2,5 m długości!

Autor: Maciej Poloczek

02/08/2023

Policja zabezpieczała koncerty Rammstein 9

Może Cię zainteresować:

Ze Stadionu Śląskiego na izbę wytrzeźwień. Policja zabezpieczała koncerty Rammstein

Autor: Redakcja

01/08/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon