Zaginął Wiesław Nyrka z Chorzowa. Mężczyzna ma 76 lat

Policjanci poszukują zaginionego Wiesława Nyrki z Chorzowa. Mężczyzna ma 76 lat. Wyszedł z domu w sobotę, 4 lutego 2023 r., w godzinach porannych i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wiesław Nyrka wyszedł z domu w sobotę około godz. 9.30 i miał się udać do Jeleniej Góry. Nie dotarł na miejsce i nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Mundurowi z Chorzowa rozpoczęli więc jego poszukiwania. Opublikowali wizerunek mężczyzny i proszą o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu.

Rysopis zaginionego Wiesława Nyrki

Zaginiony wygląda na 80 lat, ma 176 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma zgarbioną sylwetką, odstające uszy, długi garbaty nos i siwe włosy.

Ubrany był w ciemno-szarą kurtkę, różową koszulę, szary sweter w kolorowe wzory, brązowe spodnie materiałowe i ciemne półbuty.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 45 255 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Poszukiwania Artura Kołodziejczyka

Może Cię zainteresować:

Policjanci z Chorzowa nadal poszukują Artura Kołodziejczyka

Autor: Redakcja

09/01/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Zaginął Eugeniusz z Chorzowa. Mężczyzna ma 83 lata

Autor: Redakcja

01/02/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon