Zaginął Eugeniusz z Chorzowa. Mężczyzna ma 83 lata

Chorzowscy policjanci poszukują zaginionego Eugeniusza. Mężczyzna ma 83 lata. Wyszedł z domu we wtorek, 31 stycznia 2023 r., w godzinach popołudniowych i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mundurowi proszą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego.

Policja

AKTUALIZACJA, godz. 11.10:

Jak poinformował mł. asp. Karol Kolaczek z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie mężczyzna został odnaleziony martwy przy ul. Sienkiewicza w Chorzowie, w okolicy przebudowywanej linii kolejowej.

Rysopis zaginionego

Zaginiony Eugeniusz z Chorzowa wygląda na 85 lat, ma 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma uszy przylegające i normalny nos.

Ubrany był czarne spodnie i czarną kurtkę, szary sweter i czarnego buty. Miał czarną czapkę „patrolówkę” z daszkiem.

Mężczyzna wyszedł z domu we wtorek, 31 stycznia 2023 r., około godziny 15:30 do sklepu na ulicy Żołnierzy Września w Chorzowie. Do tego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 45 255 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką policji – numer 112.

Policja 112

Może Cię zainteresować:

Chorzowianinowi grozi dożywocie. Usiłowanie zabójstwa to tylko jeden z zarzutów

Autor: Maciej Poloczek

31/01/2023

Wypadek Chorzów

Może Cię zainteresować:

Wypadek czterech samochodów przed zjazdem na MAX Premium Burgers. Dwie osoby zostały ranne

Autor: Martyna Urban

31/01/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon