Wypadek czterech samochodów przed zjazdem na MAX Premium Burgers. Dwie osoby zostały ranne

Do zdarzenia doszło na Drogowej Trasie Średnicowej na wysokości Chorzowa - przed zjazdem na MAX Premium Burgers. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że zderzyły się tam cztery samochody osobowe. Dwie osoby zostały poszkodowane. Ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony.

Do wypadku na DTŚ doszło przed godziną 17.00 we wtorek, 31 stycznia. Przed zjazdem na MAX Premium Burgers w kierunku Gliwic zderzyły się ze sobą cztery samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne.

- Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala, obecnie nie wiadomo w jakim wieku byli poszkodowani - wyjaśnia mł. asp. Karol Kolaczek, p.o. rzecznika prasowego chorzowskiej policji.

Ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony - jedynie skrajny pas ruchu w kierunku ulicy Nomiarki jest zablokowany. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonują czynności. Jak dodaje mł. asp. Karol Kolaczek w przez miejsce, gdzie doszło do wypadku obecnie przechodzi śnieżyca, dlatego policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i nie zatrzymywanie się przy miejscu zdarzenia.

Kolizja Chorzów

Może Cię zainteresować:

Samochód wjechał w kwiaciarnię przy ulicy 11 Listopada. Kierowała nim 24-letnia katowiczanka

Autor: Martyna Urban

06/01/2023

Zagłębie fast foodów

Może Cię zainteresować:

Zagłębie fast-foodów jest na Śląsku. Trzy znane restauracje z szybkim jedzeniem 100 m od siebie

Autor: Katarzyna Pachelska

30/01/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon