Wypadek i zamiana miejsc. Dziwna sytuacja na drodze w Chorzowie

Chorzowska drogówka spotyka się z różnymi zdarzeniami. To wydało im się o tyle dziwne, że policjanci postanowili się nim podzielić.

Działo się to w miniony weekend na ul. Piekarskiej w Chorzowie Batorym. Jak relacjonują policjanci z niewyjaśnionych przyczyn 48-letnia kobieta kierująca Audi uderzyła w bramę wjazdową. Uderzyła mocno, bo połowa bramy odpadła i poleciała kilka metrów dalej. Kobieta uciekła z miejsca zdarzenia.

- W trakcie ucieczki ulicą Piekarską zauważyła, że w rejonie osiedla ustawiona została blokada policyjna, w związku z prowadzoną kontrolą drogową pojazdów. W tym momencie kobieta postanowiła zamienić się miejscami w samochodzie ze swoim znajomym. Mężczyzna bez chwili namysłu wskoczył za kierownicę i rozpoczął manewr zawracania – czytamy w komunikacie policji.

Po co zamieniali się miejscami? Trudno powiedzieć. Mężczyzna, w wieku 35 lat, który wsiadł za kierownicę, był pijany. Badanie policyjny alkomatem wykazało, że ma ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Policja nie podaje czy 48-letnia kobieta była pijana. Za uszkodzenie bramy dostała 3 tys. zł mandatu. O losie jej pijanego znajomego zdecyduje sąd.

Chorzów Zatrzymany pseudokibic

Może Cię zainteresować:

Zatrzymany pseudokibic Ruchu Chorzów. Na koncie ma pobicie i burdę na stadionie

Autor: Redakcja

05/10/2022

Chorzów Chciał wyskoczyć przez okno

Może Cię zainteresować:

Był pijany, agresywny i… chciał się zabić. Powstrzymali go policjanci

Autor: Redakcja

03/10/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon