Wodny plac zabaw w Parku Śląskim. Czas rozpocząć sezon!

Lato się zbliża, więc czas na letnie atrakcje. W sobotę, 10 czerwca 2023 r., rusza sezon na wodnym placu zabaw w Parku Śląskim.

Od początku czerwca czynny jest już wodny plac zabaw przy u. Floriańskiej w Chorzowie. Teraz sezon zaczyna się także na wodnym placu zabaw w Parku Śląskim. Czynny będzie od soboty, 10 czerwca 2023 r, w godzinach 9.00 – 19.00. Jednak – jak zaznaczają w parku – będzie to zależne od pogody.

- Wodny plac zabaw to idealne miejsce, w którym dzieciaki mogą cieszyć się wspaniałą zabawą i ochłodą w ciepłe dni. Wśród atrakcji są m.in. tryskające fontanny i gejzery. Całość ozdobiona jest w bajkowym klimacie - podkreślają w Parku Śląskim.

Wodny plac zabaw w Parku Śląskim zlokalizowany jest w pobliżu al. Harcerskiej, w bliskim sąsiedztwie Ogrodu Społeczności Parkowej i integracyjnego placu zabaw. Został otwarty w sierpniu ubiegłego roku, jako drugie takie miejsce w Chorzowie.

W Parku Śląskim zaznaczają, że teren jest bezpieczny, ogrodzony i objęty monitoringiem. Dodatkowo, dla wygody odwiedzających, dostępne są przebieralnie oraz toalety, w tym dla osób niepełnosprawnych.


Rusza sezon na wodnym placu zabaw w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

Rusza sezon na wodnym placu zabaw w Chorzowie

Autor: Redakcja

30/05/2023

Festiwal Kolorów wraca do Chorzowa

Może Cię zainteresować:

Festiwal Kolorów wraca do Chorzowa

Autor: Redakcja

06/06/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon