Festiwal Kolorów wraca do Chorzowa

W niedzielę, 11 czerwca 2023 r., Chorzów będzie bardzo kolorowym miastem. Przy Szybie Prezydent zaplanowano bowiem Festiwal Kolorów. To ostatnie wydarzenie w ramach tegorocznego Święta Miasta.

fot. FB/Miasto Chorzów
Festiwal Kolorów wraca do Chorzowa

Był już Chorzowski Klasyk, European Blues Challenge i koncert zespołu Universe. Teraz czas na czwarte i ostatnie wydarzenie w ramach tegorocznego Święta Miasta. W niedzielę, 11 czerwca, przy Szybie Prezydent w Chorzowie odbędzie się Festiwal Kolorów. Początek imprezy o godz. 15.00, a wstęp jest bezpłatny.

- Festiwal Kolorów, to popularna zabawa polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące ludzi Kolorów Holi, które tworzą wielką barwną chmurę! Cały festiwal wypełnia atmosfera wiecznej wesołości – tłumaczą organizatorzy.

Festiwal Kolorów przy Szybie Prezydent w Chorzowie - 11 czerwca 2023 r.

Wyrzutu kolorów zaplanowano co godzinę – od 15.00 do 20.00. Poza tym na miejscu będą foodtrucki i strefy partnerów festiwalu. Zaplanowano także konkursy z nagrodami i oczywiście nie zabraknie muzyki.

Gwiazdą wieczoru będzie DJ TRIBBS, który współpracował z artystami takimi jak Oliver Heldens, R3hab. W roku 2022 jego singiel „Ghost” został nr. 1 w radiu RMF FM. Zagrają także DJ DAN oraz DJ OSKAR T.T.

Organizatorzy festiwalu przypominają, że ze względu bezpieczeństwa nie można przynosić własnych proszków innych niż "Kolory Holi".

Festiwal Kolorów w Chorzowie - 11 czerwca 2023 r.
Festiwal Kolorów w Chorzowie - 11 czerwca 2023 r.
Musical School of Rock trafi na deski Teatru Rozrywki

Może Cię zainteresować:

Musical „School of Rock” trafi na deski Teatru Rozrywki

Autor: Maciej Poloczek

06/06/2023

Święto miasta Chorzów Koncert Universe na rynku

Może Cię zainteresować:

Święto miasta Chorzów. Koncert Universe na rynku

Autor: Redakcja

31/05/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon