Rusza sezon na wodnym placu zabaw w Chorzowie

Dzień Dziecka to idealny moment na otwarcie sezonu wodnego placu zabaw. Od 1 czerwca czynne więc będzie chorzowskie miejsce wodnej rozrywki dla najmłodszych – informują Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu.

Wodny plac zabaw, prowadzony przez chorzowski MORiS, znajduje się na rogu ulic Floriańskiej i Filarowej. Sezon rusza tam w najbliższy czwartek, 1 czerwca 2023 r., o godz. 12.00. Od tego dnia czynny będzie w tygodniu w godzinach 12.00-20.00, a w weekendy 10.00-20.00. Korzystanie z obiektu jest bezpłatne.

- Przypominamy, że zgodnie z regulaminem obiektu osoby korzystające z niecki obowiązuje strój kąpielowy (dotyczy również obuwia!), a dzieci noszące pieluchy – specjalne pieluchy przeznaczone do kąpieli. Będzie je można nabyć również na stoisku przy Wodnym Placu Zabaw – zaznaczają w chorzowskim MORiS-ie.

Wodny plac zabaw na rogu ulic Floriańskiej i Filarowej został otwarty dwa lata temu. To jedno z dwóch takich miejsc w Chorzowie. Kolejny od sierpnia ubiegłego roku działa na terenie Parku Śląskiego. Trzeci ma powstać w Chorzowie Batorym, na skwerze przy ulicach Granicznej i Gagarina.

Dzień Dziecka 2023 w Chorzowie Spektakle gra terenowa i warsztaty plastyczne

Może Cię zainteresować:

Dzień Dziecka 2023 w Chorzowie. Spektakle, gra terenowa i warsztaty plastyczne

Autor: Redakcja

15/05/2023

Wodny plac zabaw

Może Cię zainteresować:

Pierwszy wodny plac zabaw działa już na terenie Parku Śląskiego. Zobaczcie zdjęcia i wideo

Autor: Aleksandra Szlęzak

03/08/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon