Warsztaty z jogi śmiechu w chorzowskim Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Kto chce się pośmiać? Bez żadnego powodu i grupowo. W chorzowskim Centrum Integracji Międzypokoleniowej zaplanowano warsztaty z jogi śmiechu.

fot. pexels.com
Warsztaty z jogi śmiechu w CIM Chorzów

Redukuje stres, rozluźnia mięśnie, uelastycznia płuca, zwiększa liczbę komórek odpornościowych i stymuluje produkcję przeciwciał – śmiech to zdrowie! Dodatkowo wydzielane podczas śmiechu endorfiny, zwane hormonami szczęścia, przynoszą uczucie euforii i dobrej energii.

Joga śmiechu w CIM Chorzów - 23 lutego 2024 r.

Korzyści płynących ze śmiechu jest bardzo wiele, a ten porencjał będzie można odkryć podczas warsztatów jogi śmiechu w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie. Warsztaty zaplanowano na 23 lutego 2024 r. i są ogranizowane przez Uniwersytet Śląski w ramach Tygodnia Humoru w Mieście Nauki.

Wydarzenie poprowadzą: Stefan Janicki (Endorfinacja – Klub Jogi Śmiechu), Natalia Dziura oraz Piotr Klimowicz (Uniwersytet Śląski w Katowicach). Warsztaty dostępne dla uczniów szkół, studentów i osób dorosłych. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach pod opieką osób dorosłych. Niewskazane jest uczestnictwo po obfitym posiłku.

- Do uczestnictwa w warsztacie nie jest wymagana kondycja i wysoka sprawność fizyczna, najważniejsze jest pozytywne nastawienie i otwarta głowa – podkreślają organizatorzy.

Zaplanowano warsztaty w pięciu grupach. Każde zajęcia będą trwały godzinę (pierwsze rozpoczną się o godz. 11.00, a ostatnie o godz. 16.00). Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy na warsztaty można znaleźć na stronie internetowej Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Bezpłatne badania dla dzieci na Stadionie Śląskim

Może Cię zainteresować:

Bezpłatne badania dla dzieci na Stadionie Śląskim. Dotyczą wad postawy i otyłości

Autor: Redakcja

14/02/2024

Chorzów wodny plac zabaw

Może Cię zainteresować:

Będzie wodny plac zabaw w Chorzowie Batorym. Podpisano umowę na budowę

Autor: Maciej Poloczek

13/02/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon