Walentynkowa Gra Terenowa w Parku Śląskim. Ciekawy pomysł na święto zakochanych

Kino, kolacja, a może... Walentynki w Parku Śląskim. Zaplanowano tam Walentynkową Grę Terenową. I to jeszcze przed świętem zakochanych.

fot. Piotr Cyganik/Park Śląski
Park Śląski zima

Jedni obchodzą Walentynki, inni podchodzą do nich sceptycznie. Sposobów na spędzenie święta zakochanych jest wiele. Tradycyjne to wieczór w kinie i romantyczna komedia bądź kolacja przy świecach. Można też bardziej aktywnie.

Park Śląski zaprasza na Walentynkową Grę Terenową i to jeszcze przed świętem zakochanych (można więc zaliczyć też wspomniane kino czy kolację). Zabawę zaplanowano na najbliższą sobotę, 11 lutego 2023 r. Udział w grze jest bezpłatny, a zapisywać można się mailowo na adres: marketing@parkslaski.pl, do 8 lutego 2023 r.

Walentynki w Parku Śląskim

Sart Walentynkowej Gry Terenowej zaplanowano przy dyrekcji Parku Śląskiego (al. Różana 2). Uczestnicy (grupy do 1 do 5 osób) powinni się tam stawić między godz. 11.00 a 13.00. Tam odbiorą karty do gry oraz instrukcję. Celem zabawy będzie odnalezienie wiewiórki Basi, a wskazówki znajdą na wskazanym terenie gry. Zakończenie planowane jest na godz. 15.00. Dla każdego uczestnika będzie dyplom.

To pierwsza w tym roku gra terenowa w Parku Śląskim i zarazem początek kolejnego cyklu dla poszukiwaczy parkowych przygód, które w poprzednich latach cieszyły się dużą popularnością. Gra będzie się zaliczać do parkowego „kompasu”.

Walentynki na rockowo

Może Cię zainteresować:

Rockowe Walentynki pod gwiazdami

Autor: Redakcja

03/02/2023

Umowa na modernizację Kanału Reagtowego w Parku Śląskim

Może Cię zainteresować:

Podpisano umowę na modernizację Kanału Regatowego w Parku Śląskim. Pierwszy etap zakończy sie w 2023 r.

Autor: Maciej Poloczek

18/01/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon