Trofeum Pucharu Polski przyjedzie do Chorzowa. Wielkie Derby Śląska na stadionie przy Cichej

Kibice w Chorzowie szykują się na wielkie piłkarskie widowisko. Po sześciu latach przerwy wracają Wielkie Derby Śląska. W czwartek, 1 września 2022 r., Ruch Chorzów podejmie Górnika Zabrze. To spotkanie w ramach pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski. PZPN, wraz ze sponsorem tytularnym, przygotował dodatkową atrakcję dla kibiców – do Chorzowa przyjedzie trofeum Pucharu Polski.

fot. PZPN
Puchar Polski

Mobilna strefa Fortuna Pucharu Polski zawita do Chorzowa w czwartek, 1 września 2022 r., przy okazji derbowego meczu z Górnikiem Zabrze. Znajdzie się w dwóch miejscach:

  • na rynku – w godz. 12.00 – 16.00
  • na stadionie Ruchu Chorzów – w godz. 18.30 – 21.30

Będzie można zrobić sobie zdjęcie z Pucharem Polski

Jak zapewniają w PZPN na kibiców czekają m.in. liczne konkursy, w których do wygrania będą m.in. bilety na Wielkie Derby Śląska. Będzie można sobie także zrobić zdjęcie z Pucharem Polski.

- ​​​Akcja Polskiego Związku Piłki Nożnej i Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie ma na celu popularyzację rozgrywek wśród szerokiej publiczności i krzewienie postawy Fair Play. Bardzo ważna jest ekspozycja trofeum Fortuna Pucharu Polski. Umożliwi ona kibicom kontakt ze sportowcami oraz zachęci młodzież do aktywności sportowej – zgodnie z ideą: każdy ma równe szanse w sporcie – czytamy na stronie PZPN.

E Rka

Może Cię zainteresować:

Z kasy miasta na Cichą. Kolejne pieniądze dla Ruchu Chorzów

Autor: Maciej Poloczek

25/08/2022

Ruch Chorzów Jakub Bielecki

Może Cię zainteresować:

#MurowanePomaganie. Bramkarze Ruchu Chorzów dołączyli do akcji charytatywnej

Autor: Maciej Poloczek

01/08/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon