Skradziony luksusowy Mercedes i... narkotyki. Przestępcy wpadli w Chorzowie

Policjanci z Chorzowa zatrzymali kobietę kierującą luksusowym Mercedesem skradzionym w Dąbrowie Górniczej. Jechał z nią mężczyzna, który miał przy sobie narkotyki.

fot. KMP w Chorzowie
Chorzów Zatrzymano kradzionego Mercedesa

Tydzień temu, 15 listopada 2022 r., w Dąbrowie Górniczej skradziono luksusowego Mercedesa o wartości blisko 200 tys. zł. Informacja o tej kradzieży, wraz z pełnymi danymi identyfikującymi samochód, trafiła m.in. do mundurowych z Chorzowa.

- Następnego dnia patrol kryminalnych zauważył podobny pojazd na ulicy Armii Krajowej w Chorzowie. Policjanci postanowili zatrzymać ten samochód do kontroli drogowej. Jak się szybko okazało ich przeczucie okazało się trafne, a zatrzymany luksusowy samochód, faktycznie został skradziony dzień wcześniej na terenie Dąbrowy Górniczej.

Skradzionym Mercedesem kierowała dwudziestoczteroletnia mieszkanka Chorzowa. Razem z nią w samochodzie był dwudziestosześcioletni mężczyzna, który miał przy sobie narkotyki - 2 gramy marihuany oraz 20 tabletek ecstazy. Luksusowy samochód trafił do właściciela, a przestępcza para do policyjnego aresztu. Teraz czeka ich sąd.

Daniel D zatrzymany przez policję

Może Cię zainteresować:

Kibol GieKSy skazany za pobicie chorzowskiego radnego

Autor: Redakcja

21/11/2022

Chorzów Batory komisariat

Może Cię zainteresować:

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – policjanci z Chorzowa zapraszają na debatę

Autor: Redakcja

21/11/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon