Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – policjanci z Chorzowa zapraszają na debatę

Policjanci z Chorzowa zapraszają na debatę społeczną z cyku „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Spotkanie będzie poświęcone m.in. nowym narzędziom komunikacji, które mają wpływ na poprawę bezpieczeństwa w mieście.

Chorzów Batory komisariat

Czy na moim osiedlu jest bezpiecznie? Czy mam wpływ na to, co dzieje się w mojej dzielnicy? Z takimi pytaniami spotkają się osoby, które wezmą udział w zaplanowanej przez dzielnicowych z „jedynki” w Chorzowie Batorym debacie społecznej z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

- Uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać z policjantami na temat nowoczesnych i szybkich narzędzi komunikacji jakimi są „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacja „Moja Komenda” – tłumaczą mundurowi.

Podczas debaty policjanci wspólnie z mieszkańcami będą próbowali wskazać jakie czynniki podnoszą poziom bezpieczeństwa w przestrzeni publicznej, a jakie go obniżają. Będzie także mowa o tym jaki wpływ na poziom bezpieczeństwa mają działania policji, lokalnego samorządu czy mieszkańców miasta.

Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2022 r. o godz. 17.00 w Klubie Seniora „Przystań” w Chorzowie 29 przy ul. Długiej 32.

Chorzów Pożar na ul Powstańców

Może Cię zainteresować:

Groźny pożar w Chorzowie. Ewakuowano 13 osób

Autor: Redakcja

17/11/2022

Chorzów Nastoletni bandyta

Może Cię zainteresować:

Nastoletni bandyta z Chorzowa zatrzymany przez policję

Autor: Redakcja

14/11/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon