Ruch Chorzów ma nowego sponsora strategicznego. To największy bukmacher w Polsce

Firma STS została sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów. Kontrakt Niebieskich z największym bukmacherem w Polsce będzie obowiązywał przez trzy lata. – STS i Ruch – dwie wielkie marki – znów grają w jednej drużynie – zaznaczył Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

fot. Ruch Chorzów
Ruch chorzow sts

Na Cichej zmiana bukmacherów. W ubiegłym sezonie sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów była firma Betclic, teraz zastąpiła ją firma STS i - jak powiedział prezes Niebieskich, Seweryn Siemianowski - będzie to podobny poziom wsparcia. Kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu 2026/2027 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. Jest to kolejna z umów, którą podpisali STS i Ruch. Wcześniejsza współpraca między liderem rynku bukmacherskiego, a chorzowskim klubem miała miejsce w latach 2016-2017.

– Cieszymy się, że jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Polsce ponownie dołącza do grona sponsorowanych przez STS podmiotów. Jedna z najwyższych frekwencji w lidze i ogromne zaangażowanie fanów pokazują potencjał, który jest w Ruchu Chorzów. Dołożymy wszelkich starań, żeby nasza współpraca przyniosła dużo korzyści obu stronom kontraktu. Skorzystają z niej również kibice, dla których przygotujemy atrakcyjne i dedykowane oferty, jak i aktywacje, których beneficjentem będzie sam klub. A zaczniemy już podczas pierwszego meczu domowego w nowym sezonie – mówi Paweł Rabantek, chief marketing officer w STS.

„STS i Ruch – dwie wielkie marki – znów grają w jednej drużynie”

Logo firmy STS, w wersji achromatycznej, znalazło się na froncie koszulek Ruchu Chorzów. Będzie także eksponowane na bandach LED, ściankach sponsorskich oraz innych elementach ekspozycyjnych Stadionu Śląskiego. Współpraca obejmie także działania digital (w mediach społecznościowych, na stronie internetowej klubu i newsletterach). STS planuje również specjalne akcje skierowane do kibiców – jedną z nich, już w drugiej kolejce ligowej będzie akcja „Dorzuć misie”, z której dochód trafi do Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów.

– STS i Ruch – dwie wielkie marki – znów grają w jednej drużynie. Nawiązanie tak istotnej współpracy to w dużej mierze zasługa naszych kibiców, którzy dzięki grze na Stadionie Śląskim wreszcie mogli pokazać swój olbrzymi potencjał, będąc jedną z największych publiczności w Polsce. STS to lider w swojej branży, a my mamy ambicje, by w krajowej elicie ponownie się znaleźć. Wsparcie tak uznanej firmy z pewnością nam w tym pomoże - mówi Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów.

Klub będzie mógł zyskać kolejne fundusze poprzez wprowadzony przez STS specjalny program afiliacyjny, dzięki któremu kibice Niebieskich ponownie wesprą Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów. Bukmacher wpłaci na klubową akademię 10 procent od każdej z trzech pierwszych wpłat z nowych kont zarejestrowanych z dedykowanym kodem: RUCH.

Dodatkowo przed pierwszym meczem 1. Ligi STS przewiduje specjalną akcję promocyjną. Nowi klienci rejestrujący się z dedykowanym kodem, spełniając kilka prostych warunków, mogą otrzymać bonus w postaci 250 zł za wygraną Ruchu Chorzów. STS nie zapomniał również o swoich obecnych klientach, którzy kibicują Ruchowi. Bukmacher przygotował dla nich ofertę z zakładem bez ryzyka oraz dedykowane kursy dla tego spotkania. Ponadto, na rozpoczęcie sezonu 1 ligi, nowy sponsor strategiczny zaplanował promocje z bonusami oraz boosty kursowe na mecze Niebieskich.

Ruch chorzow nono

Może Cię zainteresować:

„Niebieska” rewolucja po spadku. Dokąd zmierza Ruch?

Autor: Wojciech Sontowski

09/07/2024

Ruch chorzow nowy stadion

Może Cię zainteresować:

Nie będzie rządowych 100 mln zł na stadion Ruchu Chorzów

Autor: Maciej Poloczek

27/06/2024

Ruchchorzow

Może Cię zainteresować:

Z kasy miasta do kasy klubu. Blisko 4 mln zł dla Ruchu Chorzów

Autor: Maciej Poloczek

24/06/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon