Przyznano nagrody "Przyjaciel Ruchu". Wyróżniono osoby szczególnie zaangażowane w życie klubu

Podczas spotkania wigilijnego Ruchu Chorzów wyróżniono osoby, które w szczególny sposób angażują się w codzienne życie klubu z Cichej. Po raz pierwszy przyznano nagrody „Przyjaciel Ruchu”.

fot. Ruch Chorzów
Przyjaciele Ruchu

Ponad trzy lata temu rozpoczęła się odbudowa Ruchu Chorzów, w którą włączyło się całe środowisko skupione wokół Niebieskich. Efekty – jak dziś podkreślają na Cichej – są bardziej niż zadowalające.

- Dwa awanse, bardzo udana runda jesienna w Fortuna 1. Lidze, ustabilizowana sytuacja organizacyjno-finansowa – wyliczają w klubie. - Swoją cegiełkę do tych sukcesów dołożyła cała armia ludzi, których z dumą możemy nazywać Przyjaciółmi Ruchu – dodają.

Pierwsze nagrody „Przyjaciel Ruchu” otrzymało siedem osób

Podczas spotkania wigilijnego w szczególny sposób wyróżniono grupę osób, która niemal każdego dnia angażuje się w życie Ruchu Chorzów. Poświęcają klubowi swój czas, wiedzę i doświadczenie, a nie raz także własne fundusze. Na Cichej podkreślają, że swoim zaangażowaniem się nie afiszują i bez rozgłosu robią co mogą, by pomóc klubowi. Pierwsze nagrody „Przyjaciel Ruchu” otrzymali:

  • Zdzisław Bawolski
  • Sebastian Klachacz
  • Grzegorz Kleta
  • Bartłomiej Markowicz
  • Adrian Nimptschke
  • Wojciech Szczyrba
  • Tomasz Wamposzsczyk

Nagrody „Przyjaciel Ruchu” maja być przyznawane co roku. - Widząc, ilu ludzi żyje klubem i angażuje się w jego odbudowę, nominacji wystarczy nam na wiele, wiele lat – zaznaczają na Cichej.

Nowy stadion Ruchu Chorzów wizualizacja

Może Cię zainteresować:

Będzie nowy stadion Ruchu Chorzów? W budżecie miasta na 2023 zaplanowano skromną kwotę

Autor: Maciej Poloczek

15/12/2022

Seweryn Siemianowski

Może Cię zainteresować:

Gramy o mistrzostwo 1. ligi – zapewnia prezes Ruchu Chorzów, Seweryn Siemianowski

Autor: Maciej Poloczek

16/11/2022

Seweryn Siemianowski prezes Ruchu Chorzów

Może Cię zainteresować:

Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów o... stonodze, czapli i długach klubu. „Wyciągamy wnioski z błędów, które były popełniane wcześniej”

Autor: Maciej Poloczek

08/04/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon