Problem z parkowaniem przy Parku Śląskim. Wprowadzono zmiany w organizacji ruchu

Duża sportowa impreza na Stadionie Śląskim, a na drogach przy Parku Śląskim utrudnienia dla kierowców. Wprowadzono zmiany w organizacji ruchu.

fot. Google
Problem z parkowaniem przy Parku Śląskim Wprowadzono zmiany w organizacji ruchu

Na Stadionie Śląskim trwają Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce Silesia 2023. W związku z tą imprezą, na wniosek policji, wprowadzono zmiany w organizacji ruchu na ul. Parkowej w Chorzowie. Obowiązują one od godz. 13.00 w piątek, 23 czerwca, do godz. 6.00 w poniedziałek, 26 czerwca.

- W ciągu ulicy Parkowej na odcinku pomiędzy rondem przy centrum handlowym AKS i skrzyżowaniem z ul. Kościuszki wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się w obu kierunkach ruchu – informują w chorzowskim Urzędzie Miasta.

Dodatkowo w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego w ciągu ulicy Parkowej, na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki, wprowadzony może zostać jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Wyłączona z ruchu może zostać także relacja lewoskrętu z ciągu ulicy Katowickiej (z kierunku Bytomia) w kierunku ulicy Parkowej.

Najlepsi europejscy lekkoatleci na Stadionie Śląskim Trwają drużynowe mistrzostwa Europy

Może Cię zainteresować:

Najlepsi europejscy lekkoatleci na Stadionie Śląskim. W Chorzowie trwają drużynowe mistrzostwa Europy

Autor: Redakcja

21/06/2023

Święto ognia wody i ziół czyli Noc Świętojańska w chorzowskim skansenie

Może Cię zainteresować:

Święto ognia, wody i ziół, czyli Noc Świętojańska w chorzowskim skansenie

Autor: Redakcja

19/06/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon