Podziękowania dla mundurowych z Chorzowa. Pomogli kierowcy ciężarówki na DTŚ

Zwykle kierowcy nie mają dla mundurowych zbyt wielu dobrych słów. Szczególnie dla tych z drogówki. Tym razem było inaczej. Dwóch policjantów z komisariatu w Chorzowie Batorym otrzymało podziękowania od kierowcy ciężarówki, która uległa awarii.

fot. KMP w Chorzowie
Podziękowania dla mundurowych z Chorzowa

W miniony czwartek, 18 maja 2023 r., st. sierż. Grzegorz Jakubczak oraz st. post. Kacper Karwowski, mundurowi z chorzowskiej „jedynki”, podczas patrolu zauważyli ciężarówkę stojącą na Drogowej Trasie Średnicowej. Podjechali do kierowcy, by sprawdzić co się stało. Okazało się, że samochód uległ awarii więc zaoferowali pomoc.

- Przy zjeździe na ulicę Dąbrowskiego miałem wystrzał lewej opony na osi sterującej. Sytuacja była naprawdę niebezpieczna ze względu na wzmożony ruch, natomiast dzięki przejeżdżającemu patrolowi policji uniknęliśmy zagrożenia na drodze – napisał kierowca w mailu do Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie.

Policjanci najpierw zabezpieczyli miejsce postoju ciężarówki, by nie doszło do wypadku. Później pomogli w jej bezpiecznym przejeździe na pobliski parking. Kierowca na ręce komendanta miejskiego skierował podziękowania dla dwóch chorzowskich mundurowych.

Zasnął pijany i spowodował pożar Był poszukiwany

Może Cię zainteresować:

Zasnął pijany i spowodował pożar w Chorzowie. Był poszukiwany listem gończym

Autor: Redakcja

23/05/2023

Chamskie zachowanie na drodze Kierowca z Chorzowa poniesie konsekwencje

Może Cię zainteresować:

Chamskie zachowanie na drodze. Kierowca z Chorzowa poniesie konsekwencje

Autor: Redakcja

18/05/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon