Chamskie zachowanie na drodze. Kierowca z Chorzowa poniesie konsekwencje

Zajechał drogę ciężarówce i zaczął hamować, po czym pokazał „fucka”. Agresywny kierowca z Chorzowa poniesie surowe konsekwencje, choć – jak się okazało – w ogóle nie powinien siedzieć za kółkiem.

fot. Policja Śląska
Chamskie zachowanie na drodze Kierowca z Chorzowa poniesie konsekwencje

Na policyjną skrzynkę Stop Agresji Drogowej trafiło nagranie, na którym zarejestrowano agresywne i chamskie zachowanie na ul. Chorzowskiej w Katowicach.

Zajechał drogę i zaczął hamować

Widać na nim osobowego Volkswagena, którego kierowca po zmianie pasa ruchu bez powodu zaczął hamować przed samochodem ciężarowym, co mogło doprowadzić do kolizji. Na koniec pokazał „fucka” kierowcy ciężarówki. Smaczku dodaje fakt, że samochód oznaczony był jako taksówka.

- Mundurowi ustalili, że za kierownicą Volkswagena siedział 42-letni mieszkaniec Chorzowa. Okazało się także, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ stracił je za jazdę pod wpływem alkoholu – informują policjanci.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, tamowanie i utrudnianie ruchu oraz jazdę bez wymaganych uprawnień policjanci skierowali przeciwko mieszkańcowi Chorzowa wniosek o ukaranie do sądu. Za popełnione wykroczenia grozi mu sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i do 30 tysięcy złotych grzywny.


Zaatakowała nożem partnera Grozi jej dożywocie

Może Cię zainteresować:

Wbiła partnerowi nóż w klatkę piersiową. Grozi jej dożywocie

Autor: Redakcja

16/05/2023

Poszukiwany złodziej z Chorzowa Kradł na terenie Centrum Handlowego AKS

Może Cię zainteresować:

Poszukiwany złodziej z Chorzowa. Kradł na terenie Centrum Handlowego AKS

Autor: Redakcja

15/05/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon