Park Śląski przygotował ankietę. Chcą lepiej zaplanować jego dalszy rozwój

Z kim, jak często i po co odwiedzasz Park Śląski? Jakich atrakcji czy wydarzeń w parku oczekujesz? To część pytań ankiety, którą przygotowano w Parku Śląskim. Po to, by tak planować jego dalszy rozwój, żeby „spełnić oczekiwania odwiedzających”.

Park Śląski

Kiedyś księżycowy krajobraz, w 75 proc. pokryty m.in. hałdami, zapadliskami, bagnami i wysypiskami. Dziś to ponad 600 ha zieleni. Park Śląski w ciepłe słoneczne dni przyciąga tysiące ludzi. Po wielu latach zastoju w parku trwa inwestycyjne wzmożenie. Odnawiane i odbudowywane są stare atrakcje, a w planach są także nowe.

- Jednak, aby Park Śląski mógł spełniać oczekiwania odwiedzających, musi być dostosowany do ich potrzeb. Dlatego właśnie zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pomoże nam lepiej zrozumieć twoje preferencje dotyczące tego pięknego miejsca – informują w Parku Śląskim.

Ankieta Parku Śląskiego zawiera dziewięć pytań

Ankieta jest prosta i łatwa do wypełnienia. Zawiera dziewięć pytań dotyczących m.in. tego jak często, z kim i w jakim celu ankietowany odwiedza Park Śląski. Są też pytania o dotychczasowe inwestycje i oczekiwania związane z atrakcjami, udogodnieniami czy wydarzeniami w parku.

- Twoje odpowiedzi będą stanowić cenny wkład w rozwój Parku Śląskiego. Będziemy w stanie lepiej zrozumieć, co jest dla Ciebie ważne, czego brakuje i jakie zmiany należy wprowadzić, aby Park był jeszcze bardziej dopasowany do twoich potrzeb. Dzięki temu będziemy mogli planować dalszy rozwój parku, aby spełnić oczekiwania naszych odwiedzających – podkreślają w parku.

LINK DO ANKIETY PARKU ŚLĄSKIEGO

Planetarium Śląskie

Może Cię zainteresować:

Wkrótce do Planetarium Śląskiego tylko pieszo. Zamkną wjazd do Parku Śląskiego

Autor: Redakcja

30/03/2023

Znika dawna Fala w Parku Śląskim Rozpoczęła się wielka demolka

Może Cię zainteresować:

Znika dawna „Fala" w Parku Śląskim. Rozpoczęła się wielka demolka

Autor: Maciej Poloczek

30/03/2023

Park Śląski Rewitalizacja otoczenia Hali Wystaw Kapelusz

Może Cię zainteresować:

Zmiany w Parku Śląskim. Zakończono rewitalizację kolejnego miejsca

Autor: Redakcja

28/03/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon