Ostatni etap prac na ul. Truchana w Chorzowie. Kiedy koniec?

Przebudowa ul. Truchana w Chorzowie weszła w czwarty i ostatni etap – informują w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów. Oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Kiedy koniec prac?

Roboty drogowe

Ostatni etap przebudowy ul. Truchana w Chorzowie rozpocząl się w poniedziałek, 8 kwietnia 2024 r. Wyłączony został odcinek jezdni od skrzyżowania z ul. Chrobrego do ul. Sienkiewicza. Możliwy jest jedynie dojazd do posesji, przy czym – jak informują w MZUiM Chorzów - dojazd do posesji nr 2-18 będzie możliwy od strony ul. Sienkiewicza, natomiast do nr 19-72 od strony ul. Strzelców Bytomskich. Na czas prowadzonych prac zostanie także zamknięte skrzyżowanie ul. Truchana z ul. Żeromskiego.

Objazd od ul. Sienkiewicza w kierunku ul. Żeromskiego odbywa się ulicami: Floriańską, Filarową, Styczyńskiego, Raciborską, Zabrską, Głogowską, Strzelców Bytomskich, Truchana, Chrobrego i Mielęckiego. Natomiast dojazd do ul. Sienkiewicza będzie się odbywał ulicami: Strzelców Bytomskich, Głogowską, Zabrską, Raciborską, Styczyńskiego, Filarową i Floriańską. Przebudowa ul. Truchana ma się zakończyć w czerwcu 2024 r.

Chorzów. Skrzyżowanie ul. Strzelców Bytomskich i Truchana

Może Cię zainteresować:

Koniec drogowej inwestycji w centrum Chorzowa. Powstał m.in. nowy odcinek ulicy

Autor: Maciej Poloczek

28/03/2024

Chorzow ulica katowicka

Może Cię zainteresować:

Rusza kolejny etap prac na ul. Katowickiej w Chorzowie. Będzie dodatkowe zwężenie jezdni

Autor: Maciej Poloczek

25/03/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon