Nowy cennik na chorzowskim lodowisku. Będzie drożej!

Chorzowski MORiS w tym sezonie otwiera tylko jedno plenerowe lodowisko. Powstaje przy ul. Granicznej w Chorzowie Batorym. Wiadomo już, że będzie drożej niż ubiegłej zimy.

fot. MORiS Chorzów
Chorzów Batory lodowisko

W ubiegłym sezonie Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu przygotował w Chorzowie dwa plenerowe lodowiska – po raz kolejny na Rynku i po raz pierwszy przy ul. Granicznej obok Kompleksu Sportowego „Hajduki”. Teraz miasto oszczędza i będzie tylko jedna ślizgawka – w Chorzowie Batorym.

Lodowisko w Chorzowie - nowy cennik

To jednak nie koniec złych wiadomości. Zgodnie z zarządzeniem prezydenta miasta z 18 listopada 2022 r. zmienił się cennik korzystania z lodowiska sezonowego. Będzie drożej! Choć w ubiegłym sezonie opłata była pobierana za 45 min. korzystania ze ślizgawki, a teraz – zgodnie z treścią zarządzenia – ma być pobierana za 1 godz.

  • bilet normalny - 10 zł (wcześniej 7 zł)
  • bilet ulgowy - 7 zł (wcześniej 5 zł)
  • wypożyczenie pary łyżew - 8 zł (wcześniej 7 zł)
  • szlifowanie łyżew - 6 zł (wcześniej 5 zł)

Otwarcie lodowiska plenerowego przy ul. Granicznej w Chorzowie planowane jest na 1 grudnia 2022 r., pięć dni później odbędzie się tam impreza mikołajkowa.

AKTUALIZACJA, 22.11.2022 r.:

Choć w cenniku podanym w zarządzeniu prezydenta podana jest cena z godzinę korzystania z lodowiska sezonowego przy ul. Granicznej, to jak informuje Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu czas korzystania ze ślizgawki, tak jak w poprzednim sezonie, będzie wynosił 45 minut. Pozostałe 15 minut to czas na przygotowanie się do jazdy i wypożyczenie sprzętu – dodają w MORiS.

Zarządzenie prezydenta Chorzowa ws. cennika lodowiska sezonowego
Zarządzenie prezydenta Chorzowa ws. cennika lodowiska sezonowego
Budowa lodowiska w Chorzowie Batorym

Może Cię zainteresować:

W Chorzowie powstaje zimowa ślizgawka. W tym sezonie będzie tylko jedna

Autor: Maciej Poloczek

17/11/2022

Chorzów Batory lodowisko

Może Cię zainteresować:

Prawie 15 tys. razy skorzystano ze ślizgawek chorzowskiego MORiS-u

Autor: Maciej Poloczek

03/03/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon