Prawie 15 tys. razy skorzystano ze ślizgawek chorzowskiego MORiS-u

Po trzech miesiącach zakończył się sezon na chorzowskich lodowiskach. Ze ślizgawek przygotowanych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu skorzystano prawie 15 tys. razy.

fot. MORiS Chorzów
Chorzów Batory lodowisko

Chorzowski MORiS w tym sezonie przygotował dwa lodowiska – jedno na rynku, a drugie po raz pierwszy w Chorzowie Batorym przy Kompleksie Sportowym „Hajduki”. Ślizgawki ruszył 1 grudnia 2021 r. i działały przez trzy miesiące, do 28 lutego. Skorzystano z nich blisko 15 tys. razy.

- Dziękujemy za tak liczną frekwencję. Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja przypadła Wam do gustu, o czym świadczy tak duża liczba sprzedanych biletów – czytamy na stronie chorzowskiego MORiS-u.

W Miejskim Ośrodki Rekreacji i Sportu wyliczają także wydarzenia, które w tym sezonie odbyły się na lodowiskach, to: Święty Mikołaj, Niebieskie Lodowisko w ramach 30. finału WOŚP czy Zimowy Turniej Rodzinny, podczas którego w konkurencjach na lodzie zmierzyło się 10 rodzin.

Trzecie lodowisko w Chorzowie przygotowano w Parku Śląskim, tuż obok Stadionu Śląskiego. Tam również sezon zakończył się 28 lutego.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon