Nowy cennik w obiektach MORiS Chorzów. Od 1 stycznia 2023 będzie drożej!

Koszty utrzymania infrastruktury rosną, więc wzrosną też ceny. Od 1 stycznia 2023 r. w obiektach Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie będzie obowiązywał nowy cennik.

fot. MORiS Chorzów
MORiS Chorzów

Chorzowski MORiS dysponuje m.in. halami sportowymi, basenami, boiskami i orlikami czy kortami do tenisa i padla. Od 1 stycznia 2023 r. we wszystkich tych obiektach będzie drożej. W MORiS tłumaczą podwyżki stale rosnącymi kosztami utrzymania sportowej infrastruktury.

- Niestety nawet założone oszczędności, które wprowadzamy, nie dają szansy zniwelowania tej różnicy. W związku z tym byliśmy zmuszeni nieznacznie podnieść ceny naszych usług – zarówno biletów wstępu na baseny, siłownię czy fitness oraz kwot za wynajem hal sportowych, sal gimnastycznych i boisk – czytamy w komunikacie MORiS Chorzów.

W MORiS Chorzów drożej średnio o 20 proc.

Ceny wzrosną średnio o około 20 proc. Przykładowo godzina korzystania z basenów w Kompleksie Sportowym „Hajduki” i przy pl. Powstańców będzie kosztowała o 2 zł więcej (wzrost z 10 zł do 12 zł), a cena rocznego karnetu na basen wzrośnie ze 105 zł do 125 zł. Za miesięczny karnet na siłownię w Centrum Rekreacji i Wdzięku przy ul. Dąbrowskiego 113 trzeba będzie zapłacić o 15 zł (wzrost z 60 zł do 75 zł).

Pływak

Może Cię zainteresować:

Akcja „Superpływak” w Chorzowie zakończona. Najlepszy ma na koncie ponad 600 km

Autor: Maciej Poloczek

12/12/2022

Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

Świąteczny ping-pong w Chorzowie

Autor: Redakcja

08/12/2022

Chorzów Batory lodowisko

Może Cię zainteresować:

Nowy cennik na chorzowskim lodowisku. Będzie drożej!

Autor: Maciej Poloczek

21/11/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon