Najlepszy strzelec Niebieskich zostaje na Cichej!

W minionym sezonie strzelił dla Niebieskich 15 bramek i będzie strzelał nadal. Daniel Szczepan przedłużył kontrakt z Ruchem Chorzów.

fot. Ruch Chorzów
Daniel Szczepan

Daniel Szczepan, najlepszy strzelec Niebieskich w ubiegłym sezonie, związał się Ruchem Chorzów nowym, dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia – poinformował klub z Cichej. 27-letni napastnik podkreślił, że Ruch jest mu szczególnie bliski, więc cieszy się, że zostanie w klubie na kolejne lata.

- Miniony sezon był dla nas, jako drużyny, bardzo udany. Dla mnie indywidualnie także. Mam nadzieję, że w następnym również będziemy dostarczać kibicom powodów do radości. Już nie mogę się doczekać startu 1. ligi – zaznaczył piłkarz cytowany przez klubową stronę.

Daniel Szczepan. Podstawowy napastnik Ruchu Chorzów

Daniel Szczepan pochodzi z Radlina i w tamtejszym Górniku zaczynał piłkarską karierę. Później grał m.in. w GKS-ie Jastrzębie i Śląsku Wrocław. Do Ruchu Chorzów trafił w lipcu 2021 r. i zastąpił wtedy Mariusza Idzika, który nie przedłużył kontraktu. Na Cichej podkreślają, ze od razu został podstawowym napastnikiem Niebieskich.

- W sezonie 2021/2022 wystąpił w 33. spotkaniach, strzelił 15 bramek i walnie przyczynił się do awansu Ruchu do Fortuna I ligi. Szczególnie istotne były jego 4 gole zdobyte w barażowych meczach z Radunią i Motorem – zaznaczają w klubie.

Artur Pląskowski

Może Cię zainteresować:

Pierwsze wzmocnienia w Ruchu Chorzów. Nowy napastnik i pomocnik

Autor: Maciej Poloczek

03/06/2022

Jarosław Skrobacz i Seweryn Siemianowski

Może Cię zainteresować:

Zwycięski sztab zostaje na Cichej. W Ruchu Chorzów na pewno będą wzmocnienia

Autor: Maciej Poloczek

01/06/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon