Love Songs, czyli Walentynki w chorzowskim Teatrze Rozrywki

To będzie miłość w wykonaniu Big Bandu Śląskiego. W walentynkowy wieczór, 14 lutego 2023 r., w Teatrze Rozrywki obędzie się koncert Love Songs, z gościnnym udziałem Marty Król. Są jeszcze ostanie wolne miejsca na widowni.

fot. Teatr Rozrywki
Koncert love songs

Nietypowa opowieść o miłości, jej różnorodności i prawdziwym sensie, pięknie przekazana poprzez jazzowe wibracje – tak koncert Love Songs zapowiadają w Teatrze Rozrywki. Big Bandowi Śląskiemu towarzyszyć będzie anielski głos Marty Król.

- To niezwykłe śpiewanie (…). Nagrania Marty Król przypominają skrzyżowanie gwiazdorsko – musicalowej Barbry Streisand z jazzowo – słodką Jane Monheit. To porównanie do najlepszych wokalistek jest zarazem rodzajem recenzji – tak o artystce pisze Ryszard Borowski z Jazz Forum.

Najpiękniejszy jazz zagrany z największą czułością i oddaniem

Na walentynkowy wieczór wybrano utwory, które opowiadają o miłości na wiele sposobów. Będą to m.in. kompozycje z płyty Natalie Cole „Unforgettable with Love” oraz z repertuaru Shirley Horn, Donny Hathawaya czy Paddy McAloon. Aranżacje stworzyli wybitni artyści, między nimi Jakim Midler.

- Poprzez temperament i wrażliwość wykonawców, możemy wyruszyć na poszukiwanie nowych dróg do muzycznej ekstazy, otoczeni dźwiękami przeszywającymi duszę, wydobytymi z serca i uzupełniającymi się wzajemnie. Miłość w wydaniu Big Bandu Śląskiego to najpiękniejszy jazz, zagrany z największą czułością i oddaniem - dodają w Teatrze Rozrywki.

Koncert Love Songs odbędzie się we wtorek, 14 lutego 2023 r, o godz. 19.30.

Zakochana Bana

Może Cię zainteresować:

„Zakochana Bana” dla wszystkich. Wraca wyjątkowy tramwaj

Autor: Maciej Poloczek

13/02/2023

Teatr Rozrywki Jesus Christ Superstar

Może Cię zainteresować:

Kultowy musical wraca na scenę Teatru Rozrywki. „Jesus Christ Superstar” w wersji koncertowej

Autor: Maciej Poloczek

30/01/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon