„La Femme de Paris”. Teatr Rozrywki w Parku Śląskim

Recital o sile i namiętności inspirujących kobiet. Na Dużym Kręgu Tanecznym w Parku Śląskim odbędzie się koncert „La Femme de Paris”, w wykonaniu Joanny Możdżan z chorzowskiego Teatru Rozrywki.

fot. Artur Wacławek/Teatr Rozrywki
La Femme de Paris Teatr Rozrywki w Parku Śląskim

Recital „La Femme de Paris” w Parku Śląskim zaplanowano na niedzielę, 11 czerwca 2023 r. Początek o godz. 18.00. Jak podkreślają w Teatrze Rozrywki koncert w wykonaniu Joanny Możdżan, to historie wspaniałych kobiet o bogatym, niebanalnym wnętrzu.

- Ich wątpliwości, doświadczenia, radości, romanse, czy wytężone poszukiwania najdoskonalszej wersji siebie, od lat są inspiracją młodej wokalistki. Dziś chce przywołać pamięcią swoje podróże do ukochanego Paryża. To tam, żyjąc podczas studiów życiem tego miasta, lepiej poznała i poczuła utwory największych div francuskiej piosenki. Właśnie one – w oparach romańskiej namiętności – jak nikt na świecie opowiadały o najgłębszych i najpiękniejszych emocjach – zaznaczają w chorzowskim teatrze.

Ta wieczorna „podróż do Paryża” w Parku Śląskim jest bezpłatna. Recital swoją prapremierę miał w listopadzie 2021 r. na małej scenie Teatru Rozrywki. Jego reżyserem jest Kamil Franczak, a kierownikiem muzycznym Ewa Zug.

Musical School of Rock trafi na deski Teatru Rozrywki

Może Cię zainteresować:

Musical „School of Rock” trafi na deski Teatru Rozrywki

Autor: Maciej Poloczek

06/06/2023

Teatr Rozrywki Tootsie

Może Cię zainteresować:

Z Broadwayu do Chorzowa. Polska prapremiera musicalu „Tootsie” w Teatrze Rozrywki

Autor: Maciej Poloczek

16/05/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon