Dzień otwarty w chorzowskiej porodówce. W sobotę można odwiedzić szpital

Spodziewacie się dziecka? A może dopiero planujecie? Warto wcześniej zajrzeć na chorzowską porodówkę. Zaplanowano tam kolejny dzień otwarty.

fot. ZSM w Chorzowie
Dzień otwarty w chorzowskiej porodówce

Dzień otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w chorzowskim Zespole Szpitali Miejskich zaplanowano na sobotę, 22 lipca 2023 r. Przyszli rodzice mogą się zjawić o godz. 11.00 w głównym holu pawilonu nr 1 przy ul. Strzelców Bytomskich 11.

- Dni otwarte naszego oddziału ginekologicznego to idealna okazja do spotkania się z naszymi specjalistami. Często pytacie nas jak wygląda przyjęcie do porodu i plan porodu, jak odpowiednio przygotować szpitalną torbę - i na te wszystkie pytania podczas spotkania znajdziecie odpowiedź – zapewniają w chorzowskim szpitalu.

Nowa porodówka w Chorzowie działa od lipca 2021 r.

Nowy Oddział Ginekologiczno-Położniczy działa w chorzowskim szpitalu od lipca 2021 r. To ośrodek II stopnia referencyjności, zajmujący się porodami fizjologicznymi i patologicznymi od 34 tygodnia trwania ciąży, umożliwiający także porody rodzinne.

- Kobieta rodząca ma zapewnioną swobodę przyjęcia pozycji rodzenia, obecność wybranej zdrowej bliskiej osoby, po wypełnieniu ankiety i jej weryfikacji przez personel medyczny – czytamy na stronie szpitala.

Bezpośrednio po porodzie kobieta ma zapewniony kontakt z dzieckiem, a także pomoc i wsparcie oraz edukację i poradnictwo związane z macierzyństwem. Szpital zapewnia także możliwość kangurowania noworodka przez ojca.

Ponad 41 tys zł dla szpitala dziecięcego w Chorzowie od Superauto

Może Cię zainteresować:

Ponad 41 tys. zł dla szpitala dziecięcego w Chorzowie od Superauto.pl

Autor: Redakcja

31/05/2023

Chorzow wyremontowana onkologia dziecieca 1

Może Cię zainteresować:

Wyremontowano Oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w chorzowskim Zespole Szpitali Miejskich

Autor: Redakcja

20/02/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon