Chciał uniknąć więzienia. Wpadł z narkotykami w Chorzowie

Miał spędzić rok w więzieniu za przestępstwa narkotykowe i ukrywał się w Chorzowie. Na trop poszukiwanego wpadli dzielnicowi z chorzowskiej „jedynki”. Zatrzymali go z narkotykami, więc posiedzi teraz dłużej niż rok.

Mundurowi z komisariatu w Chorzowie Batorym ustalili, że na ich terenie może się ukrywać poszukiwany mężczyzna. To 25-latek, który próbował uniknąć więzienia. Czekał go rok z kratami za przestępstwa narkotykowe. W środę, 1 marca 2023 r., dzielnicowi udali w miejsce, gdzie miał przebywać i zastali go w domu. Okazało się, że nie porzucił swoich dawnych zwyczajów.

- W trakcie rozmowy z poszukiwanym, dzielnicowi wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. Podejrzewając, że w mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki rozpoczęli przeszukanie. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne. W różnych częściach mieszkania znajdowały się cztery woreczki z zawartością narkotyków – informuje mł. asp. Karol Kolaczek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie.

Znalezione w mieszkaniu poszukiwanego narkotyki to marihuana i amfetamina o łącznej wadze niespełna 15 gramów. Mężczyzna został zatrzymany. Poza rokiem więzienia, którego próbował uniknąć grożą mu kolejne trzy lata za kratami.

Pracowita noc chorzowskiej drogówki

Może Cię zainteresować:

Pracowita noc chorzowskiej drogówki. Trzy dożywotnie zakazy prowadzenia to za mało

Autor: Maciej Poloczek

27/02/2023

Straż pożarna

Może Cię zainteresować:

Nocny pożar w Chorzowie. Zgłoszenie było bardzo dramatyczne. Ruszyły wszystkie zastępy strażaków

Autor: Maciej Poloczek

23/02/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon