Zamknęła się chorzowska pierogarnia. Nie wytrzymała inflacji i cen energii

Coraz więcej biznesów nie wytrzymuje z galopującą inflacją i rosnącymi cenami energii. Taki los spotkał właśnie „Pierogi Ręcznie Lepione” z Chorzowa.

fot. FB/Pierogi Ręcznie Lepione Jessica Perdyła
Chorzów Pierogi Ręcznie Lepione

„Pierogi Ręcznie Lepione” mieściły się w Chorzowie, przy ul. Chopina 12. Można tam było zjeść pierogi mięsne, jarskie, wege, na ostro czy na słodko. Lokal cieszył się dużą popularnością i miał wiele pozytywnych opinii na Google Maps – średnia ocen 4,9 na w pięciopunktowej skali. W obecnej rzeczywistości to jednak nie pomogło. Właściciele pierogarni w poniedziałek, 31 października 2022 r., ogłosili, że zamknęli interes.

- Aktualna rzeczywistość, inflacja, ogromne koszty energii elektrycznej zmusiły nas do podjęcia decyzji o zamknięciu naszej pierogarni. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam drodzy Goście za to, że byliście z nami przez te kilka lat. Za każde miłe słowo i uśmiech. Jest nam ogromnie przykro – napisali w mediach społecznościowych.

„Pierogi Ręcznie Lepione” już „Zamknięte na stałe”

Właściciele i zespół Pierogów Ręcznie Lepionych dodali, że mają nadzieję, iż uda się im wrócić na gastronomiczną mapę Chorzowa. I – jak można przeczytać w komentarzach pod pożegnalnym postem – na to liczą ich klienci.

„Pierogi były bardzo smaczne. Bardzo mi przykro, że znikają z kulinarnej mapy Śląska. Mam nadzieję, że wrócicie.”, „Pierogi były pyszne a smaki niespotykane. Bardzo dziękuję i powodzenia!Oby udało się wrócić w lepszych czasach!”, „Dziękujemy za pyszne i najlepsze pierogi jakie w życiu jedliśmy.” - to tylko kilka z wpisów klientów.

Na Google Maps przy „Pierogach Ręcznie Lepionych” z Chorzowa można już przeczytać „Zamknięte na stałe.”

Pierogi Ręcznie Lepione. Zamknięte na stałe
Pierogi Ręcznie Lepione. Zamknięte na stałe
Magda Gessler w Brylanciku

Może Cię zainteresować:

Kuchenne rewolucje w Chorzowie. Emisja już w czwartek 27.10. Magda Gessler zmieniła Bistro ĄĘ w Brylancik

Autor: Katarzyna Pachelska

25/10/2022

Targowisko

Może Cię zainteresować:

Chorzów rezygnuje z opłaty targowej. Chodzi m.in. o wsparcie lokalnego biznesu

Autor: Maciej Poloczek

30/03/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon