Zaginął Roman Kurpanek z Chorzowa. Ostatnio widziany był ponad miesiąc temu

Policja poszukuje zaginionego Romana Kurpanka z Chorzowa. Mężczyzna ma 59 lat i po raz ostatni widziany był ponad miesiąc temu.

fot. KMP w Chorzowie
Zaginął Roman Kurpanek z Chorzowa

Roman Kurpanek 3 kwietnia 2023 r., o godzinie 9.00, wyszedł z miejsca, w którym czasowo przebywał. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak informują chorzowscy policjanci mężczyzna może przebywać w okolicach dworca PKP w Katowicach.

Rysopis zaginionego Romana Kurpanka

Zaginiony Roman Kurpanek z Chorzowa wygląda na około 60 lat, ma 180 cm wzrostu, niebieskie oczy, siwe krótkie włosy, lekki zarost oraz normalny nos i uszy. Znaki szczególne to tatuaż na prawej dłoni w kształcie pająka oraz na lewej dłoni pomiędzy kośćmi w postaci kropek. W dniu zaginięcia ubrany był w jeansowe spodnie, szarą bluzę z kapturem i niebieskie sportowe buty. Miał przy sobie także niebieską torbę.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 66 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji, pod numerem 112.

Zaginał Michał Zioło z Chorzowa

Może Cię zainteresować:

Zaginął Michał Zioło z Chorzowa. Ostatnio widziany był tydzień temu

Autor: Redakcja

17/04/2023

Poszukiwana Izabela Grzyb

Może Cię zainteresować:

Zaginęła Izabela Grzyb. Ostatnio widziana w chorzowskiej izbie wytrzeźwień

Autor: Redakcja

13/04/2023

Zaginiony Wiesław Nyrka z Chorzowa

Może Cię zainteresować:

Zaginął Wiesław Nyrka z Chorzowa. Mężczyzna ma 76 lat

Autor: Redakcja

08/02/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon