Zaginął Jan Adamczyk z Chorzowa. Mężczyzna ma 78 lat i cierpi na demencję

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego Jana Adamczyka. Mężczyzna ma 78 lat i cierpi na demencję. Wyszedł z domu we wtorek, 10 października 2023 r., w godzinach porannych i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

fot. KMP w Chorzowie
Zaginął Jan Adamczyk z Chorzowa

AKTUALIZACJA:

Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony. W środę, 11 października 2023 r., około godz. 21.00 wrócił do swojego miejsca zamieszkania.

---------------------------------------------------------------------------

Jan Adamczyk wyszedł z domu przy ul. Obrońców Chorzowa (na Starym Osiedlu w Chorzowie Batorym) 10 października 2023 r. pomiędzy 7.30 a 11.00 i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Zaginiony mężczyzna ma 78 lat i cierpi na demencję.

- Wolny czas spędza na zbieraniu surowców wtórnych i może być zainteresowany rzeczami pozostawionymi na śmietnikach – informują policjanci.

Rysopis zaginionego Jana Adamczyka

Zaginiony Jan Adamczyk wygląda na około 70-80 lat, ma 165 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, smukłą twarz, siwe włosy oraz duży nos i duże uszy. W chwili zaginięcia ubrany był w granatową pikowaną kurtkę, granatowy sweter, czarne spodnie i czarne buty.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 66 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Wieczorna akcja chorzowskiej drogówki Zatrzymano pijanych kierowców

Może Cię zainteresować:

Wieczorna akcja chorzowskiej drogówki. Zatrzymano pijanych kierowców

Autor: Redakcja

09/10/2023

Policja odzyskała rower skradziony w Chorzowie siedem lat temu

Może Cię zainteresować:

Policja odzyskała rower skradziony w Chorzowie... siedem lat temu

Autor: Redakcja

09/10/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon