Wydano kalendarz z podopiecznymi chorzowskiego schroniska dla zwierząt. Kupując pomagasz!

Chorzowskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wydało kalendarz ze zdjęciami swoich podopiecznych. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na działalność schroniska.

Na kartach kalendarza chorzowskiego schroniska przedstawiono przebywające tam zwierzęta przeznaczone do adopcji. To m.in. Bryś – znany już z akcji „Skazany za bycie dobrym psem” i plakatów, które trafiły na przystanki komunikacji miejskiej w Chorzowie. Kalendarze na 2022 rok kosztują 35 zł, a dochód z ich sprzedaży zasili konto schroniska.

- To już kolejny taki kalendarz wydany przez nasze schronisko. W poprzednich latach cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i podobnie jest teraz. Dzięki temu udaje nam się lepiej pomagać naszym podopiecznym – podkreśla Alicja Banik z chorzowskiego schroniska.

Czytaj także:

Skazany za bycie dobrym psem – nietypowa kampania w Chorzowie

Chorzowskie schronisko dla zwierząt można wspierać nie tylko kupując kalendarz. Potrzebne są tam m.in.: karma dobrej jakości, pluszowe budki i legowiska, koce i ręczniki, smycze i obroże, małe miski i kuwety, żwirek dla kotów, obroże feromonowe i feromony w sprayu oraz środki czystości. Można także dla schroniska przekazać 1% swojego podatku.

Chorzowskie schronisko powstało w 1976 roku. Prowadzone jest przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami O/Chorzów i zajmuje problemem bezdomności zwierząt oraz przyjmowaniem zgłoszeń o ich okrutnym traktowaniu.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kundel

Mikołajkowa Parada Kundelków w chorzowskim schronisku

Chorzów Schronisko dla zwierząt

Chorzowskie schronisko dla zwierząt potrzebuje słomy

Pirat

Koty z chorzowskiego schroniska czekają na nowy dom

Dzieciątko

Tradycje bożonarodzeniowe na dawnym Górnym Śląsku

Chorzów Najlepiej udekorowana kamienica na Boże Narodzenie

Świąteczny klimat na Wolności. Pięknie oświetlona kamienica

Chorzów zoo wydra

Wydra Peri wróciła na wybieg chorzowskiego zoo

Ikea torba

IKEA sprzedaje torbę w kolorach tęczy