W Chorzowie zaginęła ośmioletnia dziewczynka

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionej ośmiolatki. To Iana Rudnyska, która według mundurowch może przebywać w towarzystwie czterdziestoczteroletniej kobiety, członka swojej rodziny.

Zaginięcie ośmiolatki w środę, 28 marca 2024 r., zgłosili pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Miała ją zabrać czterdziestoczteroletnia kobieta, która jest członkiem rodziny dziewczynki.

- Wstępne ustalenia wskazują, że kobieta wraz z dzieckiem opuściła teren kraju w Gorzyczkach samochodem Mercedes klasy C o francuskich numerach rejestracyjnych GK 776 PD – informują w chorzowskiej komnedzie policji.

Zaginiona Iana Rudnyska. Ryspopis

Zaginiona Iana Rudnyska ma 125 cm wzrostu i długie blond włosy. W chwili zaginięcia była ubrana w szare spodnie dresowe, białą kurtkę w czerwone kokardy oraz czarne buty sportowe.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 66 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką policji – numer 112.

Zarzadca wspolnoty przywlaszczyl pieniadze

Może Cię zainteresować:

Zarządca wspólnoty mieszkaniowej przywłaszczył blisko 35 tys. zł

Autor: Redakcja

27/03/2024

Chorzow akcja trzezwosc

Może Cię zainteresować:

Policyjna akcja „Trzeźwość” w Chorzowie. Znów pijani za kółkiem

Autor: Maciej Poloczek

12/03/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon