Vendo Park w Chorzowie Batorym coraz bliżej. Zobaczcie zdjęcia z drona!

Wiosną w Chorzowie Batorym ruszyła budowa Vendo Parku – pierwszego parku handlowego w tej dzielnicy miasta. Powstaje na pohutniczym terenie przy ul. Szpitalnej i zza płotu można już dostrzec konstrukcję budynków, ale znacznie lepiej widać to z góry. Sprawdźcie!

Chorzowski kompleks Vendo Park powstaje na terenach po Hucie Batory, przy ul. Szpitalnej, obok sklepu niemieckiej sieci Lidl i ronda im. Gerarda Cieślika. Spółka Trei Real Estate, do której należy marka Vendo Park, już w grudniu 2019 r. kupiła tam ponad 1,5 ha gruntu.

Budowa parku handlowego rozpoczęła się blisko pięć miesięcy temu, a jej zakończenie planowane jest na grudzień 2021 r. Vendo Park w Batorym będzie się składał z czterech budynków, w dwóch bryłach ustawionych równolegle do siebie. Łączna powierzchni zabudowy wynosić będzie około 5,5 tys. m².

Jakie sklepy w Vendo Park Chorzów?

Vendo Park budowany w Chorzowie Botorym to będzie czwarty obiekt tej sieci w województwie śląskim. Ostatnia taka inwestycja Trei Real Estate to park handlowy w Piekarach Śląskich, a jego powierzchni zbliżona jest do chorzowskiej inwestycji. Działa tan dziewięciu najemców: Biedronka, Orange, KiK, Hebe, Tedi, Dealz, Neonet, Sinsay i Smyk. Należy się spodziewać, że podobne sklepy znajdą się w chorzowskim Vendo Parku.

Czytaj także:

Vendo Park Chorzów prawie gotowy. Znamy datę otwarcia!

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Vendo Park Chorzów otwarcie

Vendo Park Chorzów już otwarty! Zobaczcie zdjęcia

Vendo Park Chorzów

Vendo Park Chorzów prawie gotowy. Znamy datę otwarcia!

Chorzów Poszukiwany złodziej

Chorzowska policja poszukuje złodzieja z Vendo Parku

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Muzeum Hutnictwa w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna

Chorzów Batory

Bonifikaty na wykup mieszkania komunalnego w Chorzowie

Chorzów, zniszczona kamienica przy ul. Farnej

Zniszczone zabezpieczenie kamienicy przy ul. Farnej

Sim1

Nowe osiedle w Maciejkowicach coraz bliżej....