Vendo Park w Chorzowie Batorym coraz bliżej. Zobaczcie zdjęcia z drona!

Wiosną w Chorzowie Batorym ruszyła budowa Vendo Parku – pierwszego parku handlowego w tej dzielnicy miasta. Powstaje na pohutniczym terenie przy ul. Szpitalnej i zza płotu można już dostrzec konstrukcję budynków, ale znacznie lepiej widać to z góry. Sprawdźcie!

Chorzowski kompleks Vendo Park powstaje na terenach po Hucie Batory, przy ul. Szpitalnej, obok sklepu niemieckiej sieci Lidl i ronda im. Gerarda Cieślika. Spółka Trei Real Estate, do której należy marka Vendo Park, już w grudniu 2019 r. kupiła tam ponad 1,5 ha gruntu.

Budowa parku handlowego rozpoczęła się blisko pięć miesięcy temu, a jej zakończenie planowane jest na grudzień 2021 r. Vendo Park w Batorym będzie się składał z czterech budynków, w dwóch bryłach ustawionych równolegle do siebie. Łączna powierzchni zabudowy wynosić będzie około 5,5 tys. m².

Jakie sklepy w Vendo Park Chorzów?

Vendo Park budowany w Chorzowie Botorym to będzie czwarty obiekt tej sieci w województwie śląskim. Ostatnia taka inwestycja Trei Real Estate to park handlowy w Piekarach Śląskich, a jego powierzchni zbliżona jest do chorzowskiej inwestycji. Działa tan dziewięciu najemców: Biedronka, Orange, KiK, Hebe, Tedi, Dealz, Neonet, Sinsay i Smyk. Należy się spodziewać, że podobne sklepy znajdą się w chorzowskim Vendo Parku.

Czytaj także:

Vendo Park Chorzów prawie gotowy. Znamy datę otwarcia!

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Vendo Park Chorzów otwarcie

Vendo Park Chorzów już otwarty! Zobaczcie zdjęcia

Vendo Park Chorzów

Vendo Park Chorzów prawie gotowy. Znamy datę otwarcia!

Chorzów Villa Reden

Villa Reden z Chorzowa z szansą na kolejną nagrodę

Maciejkowice Osiedle Robotnicze

Wyremontowano osiedle robotnicze w Maciejkowicach

Ratusz Hajduki

Ratusz w Chorzowie Batorym ma nowy dach, ale co dalej?

Budowa McDonald'sa, Chorzów

Nowy McDonald's przy ulicy Nomiarki prawie gotowy

Wizualizacja nowego stadionu Ruchu Chorzów

Chorzów chce blisko 200 mln zł na nowy stadion Ruchu