Vendo Park Chorzów prawie gotowy. Znamy datę otwarcia!

Vendo Park, który powstaje przy ul. Szpitalnej w Chorzowie Batorym jest już prawie gotowy. Kiedy będzie otwarcie i jakie sklepy będą tam działać?

Budowa Vendo Parku w Chorzowie Batorym ruszyła w kwietniu 2021 r. Obiekt powstaje na pohutniczych terenach przy ul. Szpitalnej. Otwarcie tego parku handlowego zapowiedziano na środę, 24 listopada 2021 r., o godz. 9.00.

Tego dnia ma tam wystąpić Michał Szczygieł, finalista programu The Voice of Poland, któremu popularność przyniosły takie przeboje, jak: „Nic tu po mnie”, „Spontan” czy „Więcej”. Zapowiedziano także VendoBar, występy lokalne oraz konkursy z nagrodami.

Czytaj także:

Vendo Park Chorzów już otwarty! Zobaczcie zdjęcia

W Polsce działa już 27 Vendo Parków

Vendo Park to marka należąca do firmy Trei Real Estate, która od 2013 roku rozwija sieć parków handlowych w Polsce. Działa tu już 27 Vendo Parków, a w tym roku otwarto taki obiekt m.in. w Piekarach Śląskich.

- Przyjęta przez nas strategia biznesowa jest odpowiedzią na preferencje współczesnych konsumentów, którzy stawiają na komfort i nie chcą odbywać podróży w celach handlowych do dużych miast. (...) Jako deweloper dostarczamy zatem nowoczesną przestrzeń, w której swoje sklepy otwierają znane i lubiane przez Polaków sieci handlowe. Dbamy także o to, aby w gronie najemców znajdowały się marki debiutujące w danym mieście – dla portalu dlahandlu.pl, 8 listopada 2021 r., mówił Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Jakie sklepy będą w Vendo Park Chorzów?

Wśród najemców obiektów sieci Vendo Park są sklepy spożywcze, odzieżowe, odzieżowo-przemysłowe, RTV/AGD czy drogerie. Najbliższy park handlowy tej sieci znajduje się w Piekarach Śląskich, a jego powierzchnia zbliżona jest do obiektu w Chorzowie Batorym. Tam są m.in.: Biedronka, Dealz, Hebe, Kik czy Neonet.

Wiadomo już, że wśród najemców Vendo Park Chorzów znajdą się: Biedronka, Rossmann, Kik i Pepco. Będzie jeszcze kilka innych sklepów, których marki poznamy w najbliższych dniach.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon