Vendo Park Chorzów już otwarty! Zobaczcie zdjęcia

Sklepy spożywcze, odzieżowe, przemysłowe, RTV/AGD, drogeria i sklep zoologiczny – w środę, 24 listopada 2021 r., otwarto Vendo Park Chorzów. To pierwszy park handlowy w Chorzowie Batorym. Zobaczcie zdjęcia!

Vendo Park Chorzów powstał na pohutniczych terenach przy ul. Szpitalnej w Chorzowie Batorym. Budowa tego parku handlowego ruszyła w kwietniu 2021 r., a został otwarty 24 listopada. Znajdują się tam takie sklepy jak: Action, KiK, Pepco, Neonet, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, JBB Bałdyga czy Biedronka.

- Cieszę się, że powstało takie miejsce w Chorzowie Batorym. W końcu mamy u siebie m.in. porządną drogerię – mówi Anna, która przyszła na otwarcie Vendo Parku. Jest też w końcu na miejscu sklep z elektroniką – dodaje towarzyszący jej Marek.

Vendo Park Chorzów to 28 taki obiekt w Polsce

Vendo Park to marka należąca do firmy Trei Real Estate, która od 2013 roku rozwija sieć parków handlowych w Polsce. - Przyjęta przez nas strategia biznesowa jest odpowiedzią na preferencje współczesnych konsumentów, którzy stawiają na komfort i nie chcą odbywać podróży w celach handlowych do dużych miast. (...) Jako deweloper dostarczamy zatem nowoczesną przestrzeń, w której swoje sklepy otwierają znane i lubiane przez Polaków sieci handlowe. Dbamy także o to, aby w gronie najemców znajdowały się marki debiutujące w danym mieście – dla portalu dlahandlu.pl, 8 listopada 2021 r., mówił Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Vendo Park Chorzów to już 28 taki park handlowy w Polsce. W tym roku taki obiekt otwarto także m.in. w Piekarach Śląskich. Firma Trei Real Estate ma również swoje obiekty w Republice Czeskiej i na Słowacji.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Vendo Park Chorzów

Vendo Park Chorzów prawie gotowy. Znamy datę otwarcia!

Vendo Park Chozów Batory budowa

Vendo Park w Chorzowie Batorym coraz bliżej! Zobacz zdjęcia!

Pawlak kargul chorzow katowice

Podejdź no do płota, czyli uroki życia w Metropolii

PGM Chorzów

PGM Chorzów wyliczył zeszłoroczne remonty

Maciej Franta przed Villą Reden

Rozmowa z Maciejem Frantą - projektantem Villi Reden

Nowa Fala/wizualizacja

Można budować nową „Falę”!

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden