Utrudnienia na chorzowskiej Cwajce. Prace rozpoczną się 9 listopada 2023 r.

Na ul. Słowackiego w Chorzowie prowadzone będą prace związane z budową przyłącza kanalizacyjnego – informują w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów. Oznacza to zmiany w organizacji ruchu.

fot. MZUiM Chorzów
Roboty drogowe i utrudnienia na chorzowskiej Cwajce

Prace na ul. Słowackiego w Chorzowie rozpoczną się w czwartek, 9 listopada 2023 r. Będzie tam budowane przyłącze kanalizacyjne, a ze względu na zakres prac i miejsce prowadzonych robót wprowadzone będą zmiany w organizacji ruchu:

  • wyłączony z ruchu pojazdów zostanie fragment ulicy Słowackiego w rejonie budynków nr 5-8
  • ruch pieszych w rejonie miejsca prowadzonych prac możliwy będzie chodnikiem położonym w sąsiedztwie budynków nr 6 i 8
  • celem zapewnienia skomunikowania posesji położonych przy ulicy Słowackiego z ulicami Pudlerską i św. Piotra, w ciągu ul. Słowackiego wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów
  • z kierunku skrzyżowania ulic Pudlerskiej i Słowackiego w kierunku skrzyżowania ul. Słowackiego z ul. św. Piotra wyznaczony zostanie objazd prowadzony ulicami Pudlerską, Miarki i św. Piotra oraz Pudlerską, Świdra, pl. Mickiewicza i św. Piotra
- Kierujących pojazdami prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania zabezpieczającego miejsce prowadzonych prac – apelują w MZUiM Chorzów.

Wykonawca robót deklaruje zakończenie prac na ul. Słowackiego w Chorzowie do 21 listopada 2023 r. Wtedy przywrócona zostanie dotychczasowa organizacja ruchu.

Śladem dwóch hut czyli hutnicze murale w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

Śladem dwóch hut, czyli hutnicze murale w Chorzowie

Autor: Redakcja

06/11/2023

Pawilon C-G (OPT)

Może Cię zainteresować:

Ratunek dla OPT. Marcin Michalik: „Mam nadzieję, że uda się na to pozyskać pieniądze z UE”

Autor: Patryk Osadnik

27/10/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon