Utrudnienia drogowe w Chorzowie Starym

We wtorek, 14 marca 2023 r., na pl. Piastowskim w Chorzowie Starym rozpocznie się kolejny etap prac związanych z budową sieci ciepłowniczej. Oznacza to utrudnienia w ruchu drogowym.

fot. Google
Chorzów Plac Piastowski

Prace na pl. Piastowskim prowadzone będą w rejonie budynków nr 11 i 13. Ze względu na zakres prac konieczne będzie zamknięcie dla ruchu pojazdów odcinka jezdni.

- Dojazd z kierunku ulic Kościuszki i Krakowskiej w kierunku ulicy Mazurskiej możliwy będzie objazdem prowadzonym przez Plac Piastowski za budynkiem prokuratury (od strony ulicy Majętnego) – informują drogowcy.

Ruch pieszych w sąsiedztwie miejsca robót możliwy będzie chodnikiem położonym po stronie budynków nr 11 i 13. Zakończenie tego etapu prac planowane jest w połowie kwietnia 2023 r.

AKTUALIZACJA:

Firma Tauron Ciepło poinformowała, że z przyczyn technicznych konieczne jest przesunięcie daty rozpoczęcia prac związanych z budową ciepłociągu w ciągu Placu Piastowskiego w Chorzowie w rejonie budynków nr 11 i 13. Planowane prace rozpoczną się dopiero w czwartek, 16 marca 2023 r., w godzinach porannych.

Chorzów. Zamknięta ulica na pl. Piastowskim. Fot. Waze dla Miast - Chorzów
Chorzów. Zamknięta ulica na pl. Piastowskim. Fot. Waze dla Miast - Chorzów
Chorzow ulica truchana

Może Cię zainteresować:

Dodatkowa kasa na przebudowę ul. Truchana w Chorzowie. Kiedy ruszą prace?

Autor: Maciej Poloczek

14/02/2023

Chorzów Przebudowa ul Katowickiej

Może Cię zainteresować:

Pierwsze opóźnienia przy przebudowie ul. Katowickiej w Chorzowie. Będzie powtórka z ul. 3 Maja?

Autor: Maciej Poloczek

09/02/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon