Bilety jednorazowe i okresowe można łatwo i szybko kupić na kolejeslaskie.pl

Zakup biletu Kolei Śląskich na stronie www.kolejeslaskie.pl jest szybszy i wygodniejszy niż w kasie.

Tańsze bilety w kolejach śląskich

Koleje Śląskie sp. z o.o. i system sprzedaży e-podróżnik.pl pragną zachęcić pasażerów do jak najczęstszego kupowania biletów online, które stanowią bardziej komfortowy, ekologiczny i ekonomiczny zamiennik biletu tradycyjnego.

Szybciej i wygodniej!

Korzystając z wyszukiwarki, dostępnej bezpośrednio na stronie głównej www.kolejeslaskie.pl osoba planująca podróż – bez wychodzenia z domu i stania w kolejce – może szybko nabyć bilet jednorazowy standardowy oraz w wersji “tam i z powrotem”.

W wersji online jest też dostępny szeroki wybór biletów okresowych: 5-dniowy, miesięczny, czy miesięczny na przewóz roweru.

Pasażer ma do dyspozycji te same ulgi i oferty promocyjne, co w kasie oraz ma zapewniony wygodny i bezpieczny sposób płatności: przelewem online, blikiem lub kartą.

Podróżny otrzymuje elektroniczny bilet na swój adres e-mail - dzięki temu bilet jest łatwo dostępny w telefonie (czy innym urządzeniu mobilnym), a jego sprawdzenie trwa dosłownie sekundy.

⦁ Zakupy realizowane bezpośrednio na stronie kolejeslaskie.pl w oparciu o naszą platformę sprzedażową umożliwiają planowanie podróży nie tylko na terenie obsługiwanym przez Koleje Śląskie. Nasz system umożliwia wyszukanie połączeń z dowolną liczbą przesiadek i zakup w jednej transakcji połączenia kolejowo-autobusowego. W ten sposób wsiadając do pociągu na Śląsku można dotrzeć w góry, na Mazury czy w dowolne miejsce w Polsce. – zapewnia Tomasz Hajnos, wiceprezes zarządu Teroplan S.A., właściciela systemu do planowania podróży e-podróżnik.pl.

⦁ Chcemy, by nasi podróżni jak najczęściej korzystali z biletów elektronicznych. To doskonała metoda szybkiej rezerwacji i bezpiecznego zakupu biletu. – mówi Patrycja Tomaszczyk, Rzecznik Prasowy Kolei Śląskich

Użytkownicy na www.kolejeslaskie.pl mają dostęp do pełnej oferty Kolei Śląskich. Ceny na stronie są dokładnie te same jak w kasie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Smiling businessman eyeglasses sitting by table cafe with laptop computer while using smartphone writing something 1

Wybór i zarządzanie kontem osobistym – przydatne wskazówki

Koleje Śląskie zorganizowały „śniadanie prasowe”

Koleje Śląskie zorganizowały śniadanie prasowe

Małopolska na weekend i na wakacje Miejsca warte odwiedzenia w górach nad jeziorem w otoczeniu natury

Małopolska na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

Jak odnaleźć zagubione rzeczy w pociągu Kolei Śląskich

Jak odnaleźć zagubione rzeczy w pociągu Kolei Śląskich?

Centrum Obsługi Pasażera Kolei Śląskich – co warto wiedzieć?

Centrum Obsługi Pasażera Kolei Śląskich – co warto wiedzieć?

Brak miejsca na przechowywanie i składowanie?

Brak miejsca na przechowywanie i składowanie?

Koleje śląskie

Bilety na pociągi KŚ dostępne w KOLEO!