Sylwester w Teatrze Rozrywki. Tym razem wyjątkowo tanecznie

Zwykle w ostatni dzień roku chorzowski Teatr Rozrywki zapraszał na Przebojową Noc Sylwestrową. Tym razem będzie nieco inaczej – wyjątkowo tanecznie.

fot. Teatr Rozrywki/Dawid Czyż
Chorzów Teatr Rozrywki

Koncert Sylwestrowy 2022/2023 w Teatrze Rozrywki zatytułowano „Zatańczmy!”. W teatrze zapewniają, że będą „podskoki, pląsy, kołysanie... w parze, solo, w tłumie... klasycznie, nowocześnie, spontanicznie…” i zachęcają, by w nowy rok wejść roztańczonym krokiem.

- Tej nocy scena, widownia i cały świat zawirują w tańcu. Zobaczycie szalone układy choreograficzne, posłuchacie zakręconych historii, poczujecie w ciele rytm. W blasku reflektorów, w fantastycznej scenografii, w radosnej atmosferze i na różne sposoby, opowiemy o tańcu wszystko, co ważne, zabawne, zadziwiające… Oczywiście zaprosimy Was do wspólnej zabawy, rozkołyszemy najwspanialszą muzyką i sprawdzimy, kto z Was zostanie mistrzem parkietu - zapowiadają w Teatrze Rozrywki.

Koncert sylwestrowy i noworoczna gala w Teatrze Rozrywki

Reżyserem koncertu sylwestrowego jest Jakub Szydłowski, kierownikiem muzycznym – Michał Jańczyk, kierownikiem wokalnym – Ewa Zug, a za kostiumy i scenografię odpowiadają Magdalena Wiluś oraz Lidia Kanclerz. Koncert poprowadzą: Wioletta Białk, Marek Chudziński, Maciej Kulmacz i Jakub Wróblewski. Wystąpią: aktorzy, zespół wokalny, zespół baletowy oraz orkiestra Teatru Rozrywki.

Koncert Sylwestrowy "Zatańczmy!" w Teatrze Rozrywki
Koncert Sylwestrowy "Zatańczmy!" w Teatrze Rozrywki

Premiera koncertu oczywiście 31 grudnia 2022 r. o godz. 21.00. Są jeszcze wolne miejsca. Kto nie będzie miał okazji tego wieczoru może się wybrać na Koncert Sylwestrowy na Bis – 6, 7 lub stycznia 2022 r. Z kolei 2 stycznia 2023 r. w Teatrze Rozrywki odbędzie się koncert noworoczny – Wielka Gala Johann Strauss Show - Orkiestra i Balet. W programie koncertu znajdziemy cudowne walce, zabawne polki oraz najpopularniejsze fragmenty z operetek: Zemsta nietoperza, Baron cygański, Wiedeńska krew, Noc w Wenecji.

Big Band Śląski

Może Cię zainteresować:

Premiera pierwszej płyty Big Bandu Śląskiego w Teatrze Rozrywki

Autor: Maciej Poloczek

04/11/2022

FEST

Może Cię zainteresować:

Pięć dni koncertów w Chorzowie. FEST Festival otwiera swój line-up

Autor: Martyna Urban

23/11/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon