Smaczny (i nie tylko) weekend na chorzowskim rynku

Najbliższy weekend, 4 i 5 maja 2024 r., na rynku w Chorzowie zapowiada się bardzo smacznie.

fot. FB/Miasto Chorzów
Chorzow rynek

Przygotujcie się na prawdziwą ucztę dla podniebienia - zapowiadają organizatorzy Chorzowskiego Smacznego Weekendu z Food & Event. Podkreślają,że 4 i 5 maja 2024 r. na rynku będie można spróbować różnorodnych potraw z całego świata oraz piwa rzemieślniczego i lemoniady w różnych smakach.

- Nasze wydarzenie to nie tylko kulinarna uczta, ale również świetna okazja do spotkania się z przyjaciółmi, delektowania się jedzeniem na świeżym powietrzu i celebrowania pierwszych dni wiosny – dodają w Food & Event.

Nie zabraknie także muzyki, a imprezie będzie towarzyszył Festiwal Rzemiosła. Na tym jednak nie koniec. Równocześnie na rynku będzie się odbywał Chorzowski Festiwal Piwa i Wina.

- Będzie to doskonała okazja, aby spróbować zarówno tradycyjnych koncernowych trunków, jak i tych unikalnych, z rzemieślniczych browarów i winnic – zachęcają organiatorzy festiwalu.

Na chorzowskim rynku będzie wiele stoisk prezentujących różnorodne rodzaje piw – lekkie, ciemne, kwaśne, owocowe, a także szeroki wybór win, zarówno białych, czerwonych, różowych, jak i musujących.

Chorzow majowe swieta

Może Cię zainteresować:

Majowe święta w Chorzowie. Program obchodów

Autor: Redakcja

29/04/2024

Slaskie gody

Może Cię zainteresować:

Śląskie Gody w chorzowskim skansenie

Autor: Redakcja

25/04/2024

Dzień Hutnika w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

Dzień Hutnika 2024. W Chorzowie Pochód Ludzi Ognia i FLORIANFEST

Autor: Maciej Poloczek

24/04/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon