Rusza sezon na Wodnym Placu Zabaw w Chorzowie. W tym roku nieco wcześniej niż zwykle

Pogoda sprzyja, więc można się trochę pomoczyć. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie podał datę otwarcia Wodnego Placu Zabaw. W tym roku będzie to wcześniej niż w poprzednich latach.

Sezon na Wodnym Placu Zabaw przy ul. Floriańskiej w Chorzowie zwykle rusza w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. W tym roku rozpocznie się kilka dni wcześniej - 29 maja.

- Postanowiliśmy przyspieszyć otwarcie obiektu ze względu na rozpoczynający się długi weekend! Zerkamy w prognozy pogody i mamy nadzieję, że 29 maja zaświeci nad Chorzowem słońce! Pierwsze uruchomienie atrakcji po przerwie sezonowej zaplanowaliśmy na godz. 14.00. Zapraszamy! Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla najmłodszych słodką niespodziankę, dobrą muzykę oraz spotkanie z animatorem – informują w MORiS Chorzów.

Wodny Plac Zabaw przy ul. Floriańskiej w Chorzowie od poniedziałku do piątku czynny będzie w godzinach 12.00 – 20.00, a w weekedny w godzinach 10.00 – 20.00. Podczas zbliżającego się długiego weekendu w czwartek i piątek, 30 i 31 maja, czynny będzie od godz. 10.00.

Chorzów wodny plac zabaw

Może Cię zainteresować:

Będzie wodny plac zabaw w Chorzowie Batorym. Podpisano umowę na budowę

Autor: Maciej Poloczek

13/02/2024

Park slaski kanal regatowy

Może Cię zainteresować:

Kanał Regatowy i Ośrodek Sportów Wodnych w Parku Śląskim na starych zdjęciach

Autor: Redakcja

15/05/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon