Ruch Chorzów ma nowego sponsora strategicznego. To firma z Siemianowic Śląskich

Ruch Chorzów ma nowego sponsora strategicznego – ogłoszono w czwartek, 8 lutego 2024 r. To firma Nefrolux, która prowadzi szpital w Siemianowicach Śląskich. Jej logotyp znajdzie się na przodzie meczowych koszulek Niebieskich. Umowa sponsorska będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu, choć może zostać przedłużona.

fot. Ruch Chorzów
Ruch Chorzów ma nowego sponsora strategicznego

Logotyp firmy Nefrolux znajdzie się na koszulkach meczowych obok logotypy firmy Betlic, która została sponsorem strategiczny Ruchu Chorzów w lipcu 2023 r. Medyczna spółka współpracuje z Niebieskim już od blisko roku, ale teraz ta współpraca weszła na „wyższy poziom”.

- Jestem bardzo zadowolony, że firma Nefrolux dalej jest z nami i przeskoczyła ten poziom na sponsora strategicznego. Prezes Nefroluxu, Wojciech Kamiński, ma niebieską krew więc liczę na to, że to będzie długa współpraca, która przyniesie korzyści obu stronom. Zaczynamy ją od piątkowego meczu z Legią Warszawa – mówi prezes Ruchu Chorzów, Seweryn Siemianowski.

Nefrolux sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów. Połączenie interesów z pasją

Podpisana teraz umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2024 r, ale niewykluczone, że zostanie przedłużona. Wysokość finansowego zaangażowania siemianowickiej firmy pozostaje tajna, ale prezes Siemianowski stwierdził, że jest to w „sponsoringowym topie” Ruchu Chorzów. Prezes spółki Nefrolux, Wojciech Kamiński, podkreślił, że dla niego, jako kibica Niebieskich, decyzja o wsparciu klubu z Cichej była oczywista, a tę współpracę traktuje nie tylko jako transakcję biznesową, ale także jako połączenie interesów z pasją.

- Bardzo się cieszę, że mogliśmy zostać sponsorem strategicznym Ruchu Chorzów. Dla nas to szansa na budowanie swojej marki. Dotychczasowa współpraca układała na się bardzo dobrze i będziemy nadal pomagać. Zajmujemy się szeroko pojętą medycyną będziemy też służyć pomocą zawodnikom Niebieskich w razie potrzeby – stwierdził Wojciech Kamiński.

Do tej pory na przodzie meczowych koszulek Ruchu Chorzów, obok firmy Betclic, znajdował się także Alba. Teraz ich logotyp znajdzie się na rękawie koszulek i spodenkach piłkarzy. Podpisana w lipcu 2023 r. umowa sponsorska z firmą bukmacherska Betclic ma obowiązywać co najmniej do lipca 2025 r.

Pieniądze na stadion Ruchu Chorzów Jest zmiana optyki

Może Cię zainteresować:

Pieniądze na stadion Ruchu Chorzów. Jest „zmiana optyki”, ale „temat nie jest zamknięty”

Autor: Maciej Poloczek

06/02/2024

Ruch gra z Legią Będą utrudnienia na drogach

Może Cię zainteresować:

Ruch gra z Legią na Stadionie Śląskim. Będą utrudnienia w ruchu drogowym

Autor: Maciej Poloczek

06/02/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon