Prace na DTŚ w Chorzowie. Zamkną zjazd na trasę

W Chorzowie szykują się kolejne utrudnienia drogowe. W poniedziałek, 10 października 2022 r., zostanie zamknięty jeden ze zjazdów na Drogową Trasę Średnicową – poinformował Miejski Zarząd Ulic i Mostów.

fot. Google
Chorzów zjazd na DTŚ

Kierowcy w Chorzowie nie mają łatwo. W związku z remontem kładek dla pieszych nad Drogową Trasą Średnicową, w okolicy stadionu przy ul. Cichej, na trasie tworzą się tam ogromne korki. Chorzowski MZUiM rozpoczął także w tej okolicy remont nawierzchni północnej jedni DTŚ (w kierunku Gliwic).

Zamkną zjazd na DTŚ z al. BoWiD

Teraz szykują się kolejne utrudnienia. W poniedziałek, 10 października 2022 r. zamknięty zostanie zjazd na DTŚ w kierunku Gliwic z al. Bojowników o Wolność i Demokrację.

- Objazd zostanie poprowadzony ulicami: BoWiD, Armii Krajowej, Dąbrowskiego do Drogowej Trasy Średnicowej – informują w MZUiM Chorzów.

Zjazd ma zostać otwarty najpóźniej 31 października 2022 r. Podczas tego etapu prac na Drogowej Trasie Średnicowej, zarówno w kierunku Gliwic jak i Katowic, zostaną utrzymane dwa pasy ruchu (środkowy i lewy) natomiast wyłączone z ruchu zostaną pasy prawe. Utrudnienia na jezdni południowej (w kierunku Katowic) planowane są do 16 października 2022 r.

Zamknięty zjazd na DTŚ (fot. MZUiM Chorzów)
Zamknięty zjazd na DTŚ (fot. MZUiM Chorzów)
Chorzów wypadek 3

Może Cię zainteresować:

Wypadek i zamiana miejsc. Dziwna sytuacja na drodze w Chorzowie

Autor: Redakcja

05/10/2022

DTŚ Chorzów

Może Cię zainteresować:

Trwa remont kładek nad DTŚ w Chorzowie. Dojdzie remont nawierzchni

Autor: Maciej Poloczek

03/10/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon