Piknik Mamy Klub w Starochorzowskim Domu Kultury

Od maja tego roku w Starochorzowskim Domu Kultury działa Mamy Klub. Teraz przyszedł na integracyjny piknik i zaplanowanie kolejnych działań w ramach klubu dla mam.

Mamy Klub w SDK

Piknik Mamy Klub odbędzie się we wtorek, 21 września 2021 r., w ogrodach Starochorzowskiego Domu Kultury, przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie. Wstęp jest wolny, a początek integracyjnego spotkania zaplanowano na godz. 17.00.

- Jesteś mamą? Zabierz ze sobą malucha i przyjdź na piknik do ogrodu SDK! Będzie to doskonała okazja, by zrelaksować się w cieniu kasztanowców, poobserwować, jak Twoje dziecko bawi się pod opieką animatora i z uśmiechem na twarzy rozmarzyć się o tym, co chciałabyś robić – zachęcają w SDK.

Mamy Klub działa w SDK od maja 2021 roku. Proponuje aktywny relaks dla mam, w ramach różnego rodzaju warsztatów i spotkań.

- Z każdym spotkaniem jest nas coraz więcej i bardzo nas to cieszy. Teraz przyszedł czas, by porozmawiać – przy kawie, między nami kobietami – o tym, co będzie się działo w ramach naszego klubu w przyszłości – tłumaczą w SDK.

W pikniku mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane mamy – zarówno te, które już należą do klubu, jak i te, które dopiero zamierzają do niego dołączyć.

Czytaj też:

Rusza Mamy Klub w Starochorzowskim Domu Kultury

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon