Rusza Mamy Klub w Starochorzowskim Domu Kultury

Warsztaty, spotkania czy wykłady – Starochorzowski Dom Kultury ma nową propozycję dla mam. To Mamy Klub, który rusza 18 maja 2021 r.

Mamutkaszyje

Mamy Klub to – jak tłumaczy SKD - propozycja spędzenia czasu w miłym gronie w atmosferze kultury. Planów na działanie klubu jest wiele, a wyborze aktywności pomóc mają zainteresowane kobiety.

- Jeśli masz na głowie mnóstwo obowiązków takich jak praca, dom, dzieci i ciągle za mało czasu dla siebie to świetnie Cię rozumiemy. Dlatego chciałybyśmy, abyś na chwilę zapomniała o codzienności i spędziła miło czas w towarzystwie innych kobiet, dając upust swoim artystycznym zdolnościom – zachęcają pomysłodawcy klubu.

Pierwsze zajęcia w Mamy Klubie to warsztaty „Mamutka Szyje”, które odbędą się we wtorek, 18 maja, o godz. 17.00 w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie.

- Pokażemy Ci parę prostych trików, dzięki którym nawet jeśli nigdy wcześniej nie siedziałaś przy maszynie, z warsztatów wyjdziesz z własnoręcznie wykonaną uszytką. Na początek zaczniemy od czegoś prostego, praktycznego i ładnego, a będą to dekoracyjne poduchy – tłumaczy Magda z „Mamutka Szyje”.

Kobiety zainteresowane udziałem w warsztatach czy spotkaniach w Mamy Klub muszą wypełnić kartę zgłoszeniową (dostępną na stronie SDK), a jej podpisany skan wysłać podpisany skan na adres: annabratek@chck.pl lub agnieszka_w@chck.pl.

fot. FB/Mamutkaszyje

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Fresco

Koncerty w Starochorzowskim Domu Kultury

Miroslaw bregula

W Chorzowie będzie Rondo Mirosława Breguły

Zakochana elka

Walentynki 2021 Chorzów: Jak spędzić święto...

Burger

Zlot Foodtrucków na Rynku w Chorzowie

Rynek smakow

Rynek Smaków w Parku Śląskim. Piknik z food...

Plac jana 17 listopada

Skrzyżowanie ul. 17 Sierpnia z Placem św. Jana...

Dabrowski

Pogoda dla Śląska. Damian Dąbrowski o swojej...